23.09.2019

UKRSIBBANK разом з СУП проведе SUP Agro Day

26 вересня UKRSIBBANK BNP Paribas Group зі Спілкою українських підприємців проведе SUP Agro Day, щоб поділитися з провідними аграріями України — власниками та СЕО агропродовольчих компаній — світовим досвідом у сфері аграрного бізнесу, розповісти про інновації та сучасні агротехнології.

«Агросектор — це одна з ключових складових української економіки. Аби бізнес наших клієнтів аграріїв став ще більш успішним та технологічним, ми запрошуємо їх на різні зустрічі зі світовими експертами агросфери», — підкреслив Ханс Брук, заступник Голови правління, начальник корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

SUP Agro Day — це можливість дізнатися про глобальні тренди та перейняти досвід провідних підприємців у сфері аграрного бізнесу. Ключовими темами для обговорення стануть:

  • як інновації трансформують найуспішніші агрокомпанії
  • основні фокуси виробника аграрної продукції в Україні та світі
  • глобальні тенденції на агроринку та як їх впровадити МСБ
  • конкуренція зі світовими лідерами на локальному ринку
  • логістичні бар’єри, з якими бореться виробник с/г продукції та як це вирішити

Зазначимо, що UKRSIBBANK BNP Paribas Group постійно збирає своїх клієнтів на спеціальні зустрічі-конференції, де ділиться останніми тенденціями розвитку економіки, кращими світовими практиками та розповідає про перспективи розвитку.

Поділитися сторінкою: