24.11.2021

UKRSIBBANK – серед лідерів рейтингу кращих роботодавців

UKRSIBBANK BNP Paribas Group обійняв друге місце серед банків у рейтингу «Найкращих роботодавців України 2021», від провідного видання «Фокус», опублікованого у листопаді 2021.

«Про можливості кар’єрного зростання у цій фінустанові (UKRSIBBANK) свідчить те, що 92% менеджерських позицій заповнюються за рахунок внутрішніх кандидатів. Для підготовки керівників діє “Школа менеджерів”, проводяться тренінги, бізнес-ігри. У листопаді 2021 року банк відкрив понад 170 вакансій. Претендентам обіцяють медичне страхування та бонуси за результатами роботи», – йдеться у публікації «Талантам платять більше. Рейтинг найкращих роботодавців України 2021».

Нагадаємо, вже два роки поспіль (2020 та 2021) UKRSIBBANK проходить сертифікацію кращого роботодавця в Україні та Європі – Top Employer. Це єдиний банк в Україні, який має таку міжнародну сертифікацію як роботодавець, та одна із семи міжнародних компаній у країні, що має статус Top Employer 2021.

«Сертифікат ТОР Employer свідчить про те, що наші практики роботи з людьми і зрілість HR-процесів відповідають найкращим європейським стандартам. Щороку в сертифікаційний периметр додаються нові процеси, які відображають світові тренди в управлінні персоналом. Наприклад, у цьому році ми вперше відповідали на питання про благополуччя співробітників (well-being)», – розповідає Наталя Галунко, HR-директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Щоб пройти таку сертифікацію, необхідно довести ефективність і зрілість процесів з реалізації HR-стратегії в організації. До цього переліку входять Talent Strategy, Workforce planning, Talent acquisition, On-boarding, Learning & Development, Performance management, Leadership development, Career & Succession planning, Compensation & Benefits, Culture».

Поділитися сторінкою: