23.04.2018

UKRSIBBANK став партнером SUP DAY FORUM 2018

UKRSIBBANK BNP Paribas Group став партнером SUP DAY FORUM 2018 — найбільшого в Україні ділового форуму, організованого підприємцями для підприємців.

Прагнення до позитивних змін у бізнес-середовищі України та розвиток підприємництва об’єднало 26 спікерів та 450 учасників.

Під час форуму говорили про виклики підприємцям, як побудувати успішний бізнес в Україні та за кордоном, про бізнес майбутнього, ефективність бізнесу, етичність і відповідальність, як діджиталізація освіти революційно змінить школу та бізнес, як впроваджувати нові рішення в традиційні бізнес-процеси тощо.

Одним з основних учасників дискусії «Етичність і відповідальність: як це впливає на вартість бізнесу» став заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін, який розповів, як заробляти більше, застосовуючи правила міжнародного комплаєнсу.«Сьогодні це особливо актуальне питання, оскільки все більше українських підприємців займаються експортом, особливо у країни Європи, а також прагнуть співпрацювати з великими міжнародними компаніями, які вже працюють в Україні. Водночас, усі партнери та постачальники міжнародних компаній мають повністю дотримуватися правил комплаєнс», — наголосив Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою:

| 1.247 сек. | SQL -591 | 33.27MB