19.06.2020

UKRSIBBANK святкує свій День народження — 30 років

18 червня UKRSIBBANK BNP Paribas Group провів святкову онлайн трансляцію за участі топ-менеджменту банку та відзначив 30 років успішного розвитку разом зі своїми партнерами, клієнтами та працівниками.

Уявіть, свідком скількох неймовірних змін та поворотів ми стали, скільки досвіду отримали. Початок роботи банку фактично збіг із започаткування фінансової системи України. 30 років — це фактично вік нашої країни — час розбудови незалежної держави з потужним європейським потенціалом. І весь цей час банк активно підтримував українську економіку, удосконалював свої процеси і сервіси, використовуючи найкращі практики міжнародної Групи BNP Paribas, посилювали знання та вміння 200 річною експертизою групи.

Щоб стати банком для майбутнього, UKRSIBBANK постійно трансформувався: від відділення в обласному центрі — до участі в одній з найбільших фінансових Груп — BNP Paribas, від регіонального банку — до лідера національної економіки.

Працюючи у світі, що постійно змінюється, банк прагне бути на крок попереду. І це робота великої команди більш ніж з 5 000 працівників, які створюють банк з високими стандартами та позитивним впливом на довкілля та суспільство, підтримують клієнтів банку у реалізації малих та масштабних проектів. Саме завдяки їх самовіддачі і професіоналізму банк покращує клієнтський досвід та пропонує технологічні рішення. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним та простим.

«Ми вдячні усім нашим партнерам і клієнтам за співпрацю. Їх успіхи надихають нас бути кращими. Бо саме в прагненні відповідати потребам наших клієнтів, перевищувати їх очікування та вчасно надавати затребувані новітні сервіси полягає рух до змін і шлях до мрії кожного з нас, — розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікації, КСВ та залучення UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Напередодні свого ювілею і впродовж всього року 30-річчя UKRSIBBANK розповідає 12 історій своїх клієнтів. Це історії про сміливих особистостей, які живуть у світі, що постійно змінюється. Усі ці історії наповнені змінами: викликами та досягненнями. UKRSIBBANK радий та гордий бути частиною цих історій. Як банк для тих, хто змінюється. Як банк для світу, що змінюється».

Поділитися сторінкою: