09.12.2014

УкрСиббанк утримує статус найнадійнішого банку в Україні

За підсумками «Рейтингу надійності банківських депозитів» за 3 квартал 2014 року УкрСиббанк BNP Paribas Group у черговий раз визнано найнадійнішим банком для вкладів.

За підсумками «Рейтингу надійності банківських депозитів» за 3 квартал 2014 року УкрСиббанк BNP Paribas Group у черговий раз визнано найнадійнішим банком для вкладів. Рейтинг складено й опубліковано агентством «Стандарт-Рейтинг».

При цьому за оцінками агентства, депозитні ставки банку визнано найконсервативнішими, що для банківської галузі є радше позитивною, аніж негативною складовою. На думку агентства, УкрСиббанк у непрості часи готовий стати «тихою гаванню» як для невеликого вкладника, так і для крупного бізнесу.

У цілому, в грудневому рейтингу найвищу оцінку отримали 18 банків (проти 22-х у 2 кварталі 2014 року), а добру — 20 банків (проти 23-х у 2 кварталі 2014 року). Група лідерів за надійністю депозитів складається з держбанків і банків за участю іноземного капіталу.

«Тому варто користуватися послугами або банків з іноземним капіталом, або держбанків, — стверджують експерти «Стандарт-Рейтингу» у своєму релізі. — А до банків з українським капіталом необхідно підходити обережніше, більш уважно вивчаючи динаміку їх нормативів».

Також під час вибору банку агентство радить звертати більше уваги на рівень ризикованості операцій банку й лише потім — на рівень депозитної ставки.

Поділитися сторінкою:

| 1.168 сек. | SQL -572 | 33.07MB