23.07.2020

UKRSIBBANK відкрив та обладнав душовими велопарковку у головному офісі Києва

Створюючи краще місце для роботи, UKRSIBBANK BNP Paribas Group розвиває інфраструктуру немоторизованого транспорту та відкриває велопарковку обладнану душовими у Києві по вулиці Андріївська, 2/12.

Для того, щоб заохочувати співробітників поєднувати своє захоплення спортом, реалізувати можливість діставатися до офісу екологічним та корисним для здоров’я транспортом, UKRSIBBANK створив усі супутні умови для зручного користування велопарковкою: просторі душові та шафи для зберігання речей. Найближчим часом планується створення станції підзарядки для електровелосипедів та електросамокатів.

«Правильно розставлені пріоритети допомагають досягати поставленої мети. Для банку головним об’єктом інвестицій завжди були і лишаються люди. І особливо в період карантину як роботодавець зі званням Tор Employer, ми підтверджуємо свої наміри створювати найкраще місце для роботи турботою про здоров’я, комфорт та безпеку наших працівників, — зазначив Андрій Кашперук, Заступник Голови Правління, головний операційний директор UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Як свідчить практика багатьох європейських міст, майже половина із активних велосипедистів почали постійно їздити на роботу велосипедом тільки завдяки розвиненій інфраструктурі та можливості безпечно зберігати свої велосипеди в робочий час. Ми врахували всі ці фактори та реалізували основні побажання співробітників бути повноцінними учасниками транспортного руху, забезпечуючи комфортне перебування в офісі після поїздки велосипедами».

Спільними зусиллями ми досягнули важливої для спортивної спільноти банку мети. Це стало можливо завдяки перерозподілу витрат. Натомість UKRSIBBANK відкрив велопарковку і створив на заощаджені кошти душові та шафки для зберігання речей.

UKRSIBBANK — банк для світу, що змінюється!

Поділитися сторінкою:

| 1.118 сек. | SQL -569 | 32.88MB