12.12.2014

УкрСиббанк визнано лідером у кредитуванні СМБ

УкрСиббанк BNP Paribas Group визнано найкращим банком України у номінації «Банк-лідер у кредитуванні малого та середнього бізнесу» за версією журналу «Банкиръ». Церемонія нагородження VI Всеукраїнського конкурсу «Банк року-2014» відбулася 10 грудня у Києві.

Найкращі фінансові заклади визначалися з урахуванням даних опитування українських банків та їх клієнтів, думок авторитетних експертів Національного банку України, Українського кредитно-банківського союзу, Асоціації українських банків, даних українських рейтингових агенств, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Враховувалися й висновки редакції журналу «Банкиръ», що ґрунтувалися на аналізі якісних показників діяльності банків України: прозорість, відповідальність, надійність, ділова репутація та професіоналізм.

Думка експертів стосовно УкрСиббанку підтверджується якісними показниками діяльності фінансового закладу: майже половина всіх доходів роздрібного бізнесу банку припадає саме на СМБ. З початку року залишки на рахунках СМБ зросли на 40%, а кількість нових клієнтів подвоїлася у порівнянні з минулим роком. У листопаді 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом минулого року обсяги цільового кредитування бізнесу зросли на 104%.

«Ці високі показники говорять про правильно обрану стратегію: заробляти з клієнтом, а не на клієнті, — підкреслив Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Протягом останніх десяти років наша команда посилено працювала над формуванням якісного та максимально ефективного підходу до обслуговування клієнтів середнього та малого бізнесу. Тому отримання такого визнання лише стимулює нас до подальшого розвитку».

Поділитися сторінкою:

| 1.123 сек. | SQL -570 | 32.89MB