18.12.2020

UKRSIBBANK вшосте підтвердив визнання кращого сервісу для Premium клієнтів

Шостий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group визнано найкращим сервісом Premium Banking в Україні за версією Mastercard.

UKRSIBBANK створює усі умови для вдосконалення та різноманіття пропозицій, а також для того, щоб клієнти банку відчували себе винятковими, максимально захищеними та впевненими.

«Ми захоплені, що в період економічних викликів наші клієнти продовжують йти до мети та розвиватися. Тому для UKRSIBBANK дуже важливо продовжувати працювати за будь-яких умов, обслуговувати клієнтів, розвиваючи продукти цифрового банкінгу, забезпечувати безперервність роботи та надавати нашим Premium клієнтам виняткові пропозиції. А це і можливість отримати супровід персонального менеджера у захищеному чаті UKRSIB online, можливість страхування, і отримання сервісу ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорті «Бориспіль» — все, що підвищує рівень безпеки для здоров’я наших клієнтів, — підкреслила Елла Назаренко, керівник Premium Banking UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Ми готові запронувати якісний фінансовий сервіс з високим рівнем дотримання європейських стандартів. Адже найцінніша для нас нагорода — це визнання наших клієнтів».

Premium Black Edition від UKRSIBBANK — це справжній ключ до нових можливостей: вишуканої колекції знижок та бонусів від провідних компаній та вражаючих привілеїв, персональний менеджер, Lounge та Fast line у Борисполі, Concierge service, зручні опції: страхування, світова мережа банкоматів, відділення у 71-й країні світу, привілеї для усієї родини клієнтів: заходи для Premium клієнтів, Школа юного банкіра тощо.

Бути Premium клієнтом UKRSIBBANK означає бути постійно залученими до ексклюзивних заходів разом з партнерами, серед яких: свято Beaujolais nouveau, День взяття Бастилії, Французька весна в Україні, Вечори французького кіно.

Premium від UKRSIBBANK — для нас Ви маєте значення.

Поділитися сторінкою: