25.10.2022

UKRSIBBANK взяв участь у конференції «Файне.ІТ-2022»

20 жовтня UKRSIBBANK BNP Paribas Group долучився до щорічної конференції для початківців галузі ІТ — «Файне.ІТ-2022» у Тернополі.
Захід відвідали студенти ІТ-спеціальностей університетів та коледжів, школярі та ті, хто задумуються про зміну професії і прагнуть розвиватися. «Файне.ІТ» проводиться, щоби показати можливості росту і розвитку людей, які цього прагнуть, в Тернополі. Адже в місті працюють як компанії, що розробляють ІТ-продукти на замовлення, так і продуктові ІТ-компанії.

У виставковій зоні відвідувачі познайомилися з компаніями, дізналися про наявні вакансії та курси та які є технічні та нетехнічні професії у ІТ.
Спікери від різних компаній ділилися корисною інформацією про тонкощі працевлаштування, складання резюме, говорили про найефективніші шляхи до отримання пропозиції роботи — оферу та як успішно пройти співбесіду.

Обговорювали Топ-10 викликів використання штучного інтелекту в продуктах, системи відеоспостереження та особливості роботи їхнього програмного забезпечення. Окремо Максим Ященко, начальник Служби інформаційної безпеки, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, розповів про те як ефективно протидіяти можливим кібератакам.

«У сучасному світі будь-який бізнес залежить від діджитал технологій, що значно збільшує ризики кібер-атак та потенційні втрати -- фінансові та репутаційні, у разі успішної кібер-атаки. Тому питання захисту дуже актуальне та потребує постійної уваги, комплексного підходу та захисту на різних рівнях ІТ інфраструктури та етапах життєвого циклу інформаційних систем та сервісів. Зокрема, для зменшення ризику успішних кібер-атак, розробники мають вже на початкових етапах створення нових продуктів та сервісів перевірити відсутність вразливостей, та слідувати рекомендаціям безпечної розробки»

Максим Ященко
начальник Служби інформаційної безпеки, UKRSIBBANK BNP Paribas Group під час виступу на конференції

Поділитися сторінкою:

| 1.398 сек. | SQL -580 | 33.1MB