04.02.2022

UKRSIBBANK запрошує на 17-й фестиваль «Вечори французького кіно»

Як ексклюзивний партнер кіно та інновацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує усіх поціновувачів французького кіномистецтва на щорічний фестиваль «Вечори французького кіно», який розпочався 3 лютого і проходитиме в кінотеатрах великих українських міст упродовж лютого.

Вечори французького кіно – це фестиваль, який щороку відкриває глядачам нові роботи французького кінематографа. Фестиваль організовано Французьким інститутом в Україні та реалізовано компанією «Артхаус Трафік». За підтримки медіапартнера France24.

Відкрила фестиваль драматична стрічка «Висока мода» режисерки Сільві Оайон з Наталі Бай і Ліною Кудрі в головних ролях. Події фільму розгортаються довкола молодої кравчині, яка відкриває для себе світ високої моди завдяки несподіваному знайомству з працівницею швейної майстерні будинку Dior. Кінопоказ відбувся в межах програми Ukrainian Fashion Week.

До програми ввійшов мелодраматичний трилер «Коханці» режисерки Ніколь Ґарсії, учасник основної конкурсної програми Венеційського кінофестивалю 2020 року. Стрічка розповідає про випадкову зустріч двох закоханих, які не бачилися три роки. Їхні стосунки припинилися після зникнення хлопця, який зневолі став злочинцем. У фільмі знялися французькі зірки Стейсі Мартін («Німфоманка»), П’єр Ніне («Чорна скринька»), Бенуа Мажимель («Піаністка»).

Також у добірці – драма «Маленька мама» – робота французької режисерки, сценаристки та фем-активістки Селін Сьямми. Як і попередня її стрічка «Портрет дівчини у вогні», нова картина – це влучна репрезентація female gaze у сучасному кінематографі. Світова прем’єра фільму відбулася в 2021 році в межах основного конкурсу Берлінале (Німеччина), а на Міжнародному кінофестивалі в Сан-Себастьяні (Іспанія) робота здобула Приз глядацьких симпатій. Журнал The New York Times назвав акторську роботу юних виконавиць головних ролей однією з найкращих цього року поруч з Крістен Стюарт та Бенедиктом Камбербетчем.

Найкраща європейська комедія 2020 року, фільм «Тріумф» Еммануеля Курколя розповідає про новоспеченого режисера, який живе мрією про тріумфальну прем’єру в Парижі. Тим часом його трупа – це учасники тюремного театрального гуртка, які тільки того й чекають, що дозволу на виїзд за межі в’язниці.
«Лети зі мною» – драматична комедія Крістофа Барратьє про мажора й завсідника вечірок Томаса та 12-річного Маркуса з вродженим розладом. Коли доля зіштовхує цих двох, їхні життя змінюються карколомно й назавжди.

Вже 100 років головний партнер UKRSIBBANK – найбільший французький банк BNP Paribas підтримує кіномистецтво у різних його проявах. Все почалося з фінансування фільму у 1917 році й сьогодні фактично кожен другий французький фільм виходить за підтримки BNP Paribas.

Поділитися сторінкою:

| 1.123 сек. | SQL -569 | 33.06MB