27.10.2020

UKRSIBBANK запрошує на онлайн-семінари «Women in business» для розвитку жіночого підприємництва в Україні

UKRSIBBANK BNP Paribas Group запрошує жінок, які хочуть розпочати свій бізнес або вивести його на новий якісний рівень, відвідати п’ять безкоштовних онлайн-семінарів «Women in business».

Для участі потрібна лише попередня реєстрація. Трансляції будуть цікавими та корисними усім, хто прагне професійного розвитку, хоче отримати нові знання чи посилити свою експертність у таких напрямках:

  • Як створити зіркову команду – залученість та мотивація, 10 листопада, реєстрація
  • Управління компанією – сучасні тенденції, підходи, інновації, 17 листопада, реєстрація
  • Масштабування бізнесу у нових реаліях, 24 листопада, реєстрація
  • Інтернет-маркетинг – чи є життя без цифрової мережі, 1 грудня, реєстрація
  • Вічна дилема – розвиток бізнесу та баланс в особистому житті, 10 грудня, реєстрація

Усі семінари проходитимуть у форматі онлайн-трансляцій. Тож кожна учасниця зможе подивитися семінари наживо з будь-якого зручного девайсу: ноутбуку, планшету або телефону, а також поставити питання лектору прямо в чаті. Інформацією ділитимуться та відповідатимуть на питання успішні бізнесвумен та власниці компаній, експерти, які співпрацюють з великими міжнародними корпораціями.

На сьогодні в Україні жінки є власницями та керівницями лише 25-26% компаній малого та середнього бізнесу. Це відповідає світовим показникам. Утім, міжнародні дослідження стверджують, що цього недостатньо. Адже гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку, у великих організаціях сприяє якіснішому процесу прийняття рішень, тож у підсумку професійні навички жінок, їхні психологічні особливості та вміння як підприємців сприяють активному розвитку економіки країни.

За опитуваннями, в Україні майже 70% жінок кажуть, що надали б перевагу власній справі, ніж бути найманим працівником. Але їх зупиняє недостатність знань в галузі управління, стратегічного планування, маркетингу, впевненості, що можна поєднати бізнес та виховання дітей, обережне ставлення до ризику, а також недоступність фінансів.

«Щоб допомогти жінкам розвивати свій підприємницький потенціал, аби вони використовували свій талант, навички, творчий підхід заради кращого майбутнього як свого, так і економіки України загалом, UKRSIBBANK розробив програму «Women in Business», – розповідає Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Адже історія знає чимало яскравих прикладів, коли талановиті підприємниці досягали успіху в бізнесі, починаючи лише з ідеї і бажання розвиватися».

Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas UKRSIBBANK є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності. Підтримуючи різні соціально важливі заходи, банк прагне допомогти жінкам сміливо робити перші кроки в бізнесі, а також розвивати свою справу, виводити її на новий рівень прибутку.

Нагадаємо, UKRSIBBANK заснував програму підтримки жіночого підприємництва «Жінки в бізнесі» минулого року, і вже в цьому році Глобальний Договір ООН в Україні включив програму банку «Women in business» до Добровільного національний огляду щодо прогресу у досягненні Цілей сталого розвитку.

«UKRSIBBANK як частина міжнародної фінансової групи BNP Paribas прагне сталого розвитку з позитивним впливом на суспільство та навколишнє середовище заради кращого майбутнього. Зокрема, банк повністю підтримує гендерне різноманіття та рівність, заохочуючи жінок до розвитку», – підкреслює Яніна Ольховська.

При розробці програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK зосередився на трьох ключових напрямках: інформаційна та консультаційна підтримка – серія навчальних та практичних семінарів, психологічна підтримка жінок – заохочення та мотивація розвитку, а також допомога у розвитку бізнесу і фінансуванні. Ближчим часом банк планує створити комплексний пакет банківського обслуговування для жінок-підприємниць, який включає як загальні традиційні, так і індивідуальні умови банківських операцій зі спеціальними консультаціями та цінними пропозиціями від партнерів банку.

В рамках програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK є постійним партнером ключових заходів, спрямованих на підтримку і розвиток жінок. UKRSIBBANK є партнером низки проектів: Європейська математична олімпіада для дівчаток, Конгрес ООН HeForShe, Жіночий клуб European Business Association тощо.

Крім того, з метою підтримки малого та середнього бізнесу UKRSIBBANK запустив акцію «Бізнес-драйв».
Вже за 2 місяці акції більш ніж 2000 нових клієнтів стартували з UKRSIBBANK та отримали пів року безкоштовного обслуговування рахунку та відчули інші переваги сервісу. Долучайтесь і ви! Щоб стати учасником акції та дізнатись деталі, перейдіть за посилання.

Поділитися сторінкою:

| 1.422 сек. | SQL -570 | 33.07MB