19.06.2017

UKRSIBBANK запрошує на традиційні «Французькі сніданки»

20 червня з 9:00 до 13:00 запрошуємо усіх на сніданки у французькому стилі, які відбудуться у 40 відділеннях по всій Україні. Ми частуватимемо гостей хрусткими круасанами, мафінами й ароматною кавою. У дружній атмосфері гості зможуть ближче познайомитися з банком та його працівниками, дізнатися, все що цікавить у фінансових питаннях.

«Зустрічі за чашкою ароматної кави з круасанами вже стали чудовою традицією. Двічі на рік ми запрошуємо гостей на «Французькі сніданки» − нам приємно розділити тепло ранкової кави з нашими клієнтами у невимушеній дружній атмосфері», − розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

У день сніданку й ще протягом тижня − з 20 по 27 червня − у відділеннях-учасниках проекту діятимуть спеціальні акційні пропозиції.

Зокрема, надається знижка 50% на обслуговування пакетних пропозицій All Inclusive і All Inclusive Ultra протягом першого року. Пакетні пропозиції включають карткові та накопичувальні рахунки у трьох валютах, до 6 платіжних карток, страхування, інтернет-банкінг Star24, знижки від партнерів банку та багато іншого.

Повний перелік міст і відділень, де відбудуться «Французькі сніданки».

Поділитися сторінкою: