09.11.2022

UKRSIBBANK запустив програму психологічної підтримки для працівників

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розробив курс «War&life balance: як повернути життя в життя», мета якого — надати психологічну підтримку співробітникам банку в умовах сьогодення.

«War&Life balance: як повернути життя в життя» – навчальний курс, який включає серію онлайн зустрічей, рекомендацій та практик на повернення гармонії в життя. На кожній зустрічі учасники переглядають анімацію про один день із життя вигаданого персонажу Марини та її оточення. При цьому історії головних героїв створюються на підставі відповідей, раніше отриманих у результаті опитування співробітників банку. Так, учасники програми знайомляться з ситуаціями з різних днів життя Марини та дізнаються про стосунки її із собою та рідними, відносини з колегами та планування майбутнього.

Під час зустрічей психологи, психотерапевти, консультанти із психічного здоров’я дають рекомендації, як змінити життя на краще, які інструменти варто використовувати в тій чи іншій ситуації та як досягнути життєвого балансу. На прикладі Марини розбираються чому саме так, а не інакше поводяться головні герої, дізнаються, що потрібно змінити в поведінці героїв та своїй, щоби повернути гармонію в одну із сфер життя. Найцікавішою частиною зустрічі – є можливість кожного із учасників на основі отриманих знань переписати проблемну історію.

Після практичного воркшопу співробітники отримують висновки та додаткові матеріали від експертів: презентації, рекомендації з додаткової літератури тощо.

В рамках програми вже проведено кілька заходів. Перша зустріч була присвячена розумінню змін в станах та реакціях героїв, а також знайомству із балансовою моделлю гармонійного життя. Друга зустріч стосувалася теми дітей, їх почуттів та основним завданням батьків до адаптації в нових умовах. Надалі банк запланував ще серію зустрічей. Стати учасником програми War&Life balance: як повернути життя в життя» може кожен співробітник з майже 5000 команди банку.

«Невизначеність, непередбачуваність та фізична загроза стали невід’ємною частиною нашого життя. Кожен з нас здається знайшов власний метод, як справлятися з стресом та переживаннями щодо подій в Україні. Робота для багатьох з нас є основою, на якій можна будувати своє життя у новій реальності. Робота дає відчуття визначеності та передбачуваності, але вона не вирішує питання турботи про ментальне здоров’я. Турбота про психологічний стан наших співробітників надихнула нас започаткувати програму «War&Life balance: як повернути життя в життя» Коли наші працівники дбають про себе, переживають свої історії та стреси разом із провідними психологами, вони в змозі подбати не тільки про себе, а й про своїх рідних, стати опорою для близьких та колег»

Наталя ГАЛУНКО
Начальник департаменту управління персоналом UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: