01.11.2013

УкрСиббанку довіряють: УкрСиббанк — один із лідерів в рейтингу найнадійніших банків України журналу «Кореспондент»

УкрСиббанк BNP Paribas Group один з лідерів (шосте місце) в рейтингу найбільш надійних банків України за версією журналу «Кореспондент».

Для складання списку було проаналізовано діяльність 56 фінустанов, чий портфель роздрібних депозитів перевищує 1 млрд грн. Рейтинг складений на основі аналізу п’яти ключових показників — адекватності капіталу, ліквідності, ефективної діяльності, співвідношення кредитів і депозитів, а також наявності підтримки з боку акціонерів. У підсумковий перелік увійшли 35 банків з найкращим сумарним балом.

«Вибір надійного банку — завдання не з простих, особливо, коли від цього рішення залежить добробут всієї сім’ї чи бізнесу, — підкреслив Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — Ми пишаємося, що надійність і стабільність УкрСиббанку визнають і експерти ринку, і клієнти. Сьогодні УкрСиббанку довіряють понад 2 млн клієнтів».

Завдяки стратегічному партнерству з BNP Paribas УкрСиббанк без перебільшень один з найнадійніших та найстійкіших банків в Україні. Адже BNP Paribas Group — світовий лідер на ринку фінансових послуг, найбільша міжнародна фінансова група з двохсотрічної історією.

Поділитися сторінкою: