10.02.2022

UKRSSIBBANK оновив платформу для інтернет-банкінгу UKRSIB business

UKRSIBBANK BNP Paribas Group оптимізував роботу системи інтернет-банкінгу для бізнесу UKRSIB business. Завдяки цьому клієнти банку, представники СМБ зможуть швидше та простіше здійснювати наступні банківські операції:

  • створювати валютні платіжні доручення у гривні
  • оформлювати заявки на обмін валют

Оновлений функціонал додатку дозволяє візуалізувати відображення кваліфікованого електронного підпису банку на друкованих версіях документів. А також додано функцію інформування клієнтів: за 30 днів до закінчення терміну дії КЕП система сповістить та скоординує наступні кроки.

Сьогодні системою UKRSIB business користується близько 200 тисяч клієнтів. Лише за минулий рік кількість користувачів зросла на 30 тисяч. Особливої актуальності система інтернет-банкінгу набула в період карантинних обмежень, адже дозволяє здійснювати банківські операції віддалено.

«Ми активно працюємо над тим, щоб невдовзі банківські операції стали більш безпечними для клієнтів. Тому для забезпечення довіри до наших сервісів та захисту клієнтських коштів, вдосконалюємо функції платформи для інтернет-банкінгу» – розповідає Мар’ян Хомин, начальник департаменту маркетингу UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

UKRSIB business пропонує широкий спектр можливостей для фінансового супроводу бізнес-діяльності онлайн з платежами, обміном валют та документообігом – все це 24/7 з будь-якої точки світу.

Більше про переваги UKRSIB business за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.417 сек. | SQL -571 | 32.9MB