27.02.2015

В Івано-Франківську клієнтів пригощали кавою на честь оновлення відділення

25 лютого в Івано-Франківську УкрСиббанк відкрив оновлене відділення європейського формату за адресою вул. Січових Стрільців, 23, де у день відкриття відвідувачів зустрічали кавою, солодощами та теплими посмішками.

Протягом п’яти днів — з 25 лютого по 6 березня — в оновленому відділенні діятимуть спеціальні акційні пропозиції. Зокрема, банк надаватиме знижку 50% на обслуговування пакетних пропозицій All Inclusive і All Inclusive Ultra протягом першого року. Пакетні пропозиції включають карткові та накопичувальні рахунки з підвищеною відсотковою ставкою на залишок в трьох валютах, до шести платіжних карток, страховий поліс, інтернет-банкінг Star24, знижки від партнерів банку та багато іншого.

Європейський формат відділень передбачає зонування приміщення (зони для зустрічі, очікування, консультацій, а також ігрова зона для дітей) та відсутність перегородок між працівниками банку та клієнтами для створення атмосфери довіри, прозорості та відкритості.

«Ми прагнемо не тільки надавати якісні послуги, а й створювати загальну атмосферу довіри та віри у позитивні зміни, — підкреслив Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. Традиція пригощати клієнтів кавою — це додаткова можливість стати ще трішки ближчими до споживачів банківських послуг, а для них, сподіваємось, — можливість краще пізнати нас».

Поділитися сторінкою: