29.01.2020

«Валютна гавань»: UKRSIBBANK надає виняткові умови для юридичних осіб – нових клієнтів у Одеській області

UKRSIBBANK BNP Paribas Group пропонує юридичним особам — новим клієнтам середнього та малого бізнесу у Одесі та Одеській області, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю, скористатися акційним тарифом і отримати 0,15% при купівлі, продажі та обміну іноземної валюти (від суми у гривні).

«Наші клієнти підкорюють різні професії, готові до змін та йдуть на ризик, але при цьому люблять стабільність, надійність і впевненість у власних силах і можливостях фінансового партнера. Їх можна зустріти на різних континентах, вони обслуговуються в різних точках світу і в тому числі там, де представлена Група BNP Paribas. А найголовніше — на рідній території їх завжди чекають, створюють комфорт і забезпечують збереження зароблених грошей, примножуючи. Тому для юридичних осіб, клієнтів СМБ, які займаються зовнішньоекономічною діяльністю ми створили спеціальну пропозицію», — розповів Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнин.

Щоб взяти участь у акції нові клієнти мають відкрити поточний рахунок в USD/EUR на тарифному плані «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ».

Акційний тариф діє впродовж 6 місяців. Зазначимо, що щомісячне розрахункове обслуговування поточних рахунків на тарифних планах «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ» в USD/EUR та «Безлімітний» в UAH та «Рахунки спеціального режиму використання» в UAH не тарифікується.

Акція «Валютна гавань» триває до 31 жовтня 2020.

Деталі за посиланням.

Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: