14.08.2014

Від банку з любов’ю: УкрСиббанк перерахував понад 30 тисяч грн на рахунок ВБО «Даун Синдром»

За результатами торгових транзакцій із використанням платіжних карток «Срібна монетка» у другому кварталі 2014 року УкрСиббанк BNP Paribas Group перерахував на рахунок Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром» понад 30 тисяч грн. Всього за 2014 рік перераховано близько 70 тисяч грн.

УкрСиббанк пропонує клієнтам оформити додаткову картку «Срібна монетка» з унікальним дизайном — малюнком

12-річного
Сергія Левченко, переможця конкурсу «Створюючи нове майбутнє» від УкрСиббанку та ВБО «Даун Синдром». Банк щоквартально із власних коштів перераховує ВБО «Даун Синдром» 1% від суми всіх платежів, що були здійснені клієнтами із використанням цих карток. Вартість оформлення картки «Срібна монетка» складає 50 грн та сплачується одноразово, а розраховуючись карткою «Срібна монетка» клієнти не сплачують ніяких комісій.

Зібрані за допомогою картки кошти направляються на допомогу сім’ям із дітьми з синдромом Дауна: на психологічні консультації, в тому числі онлайн, терапевтичні батьківські групи, розробку та друк буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів та жіночих консультацій, а також на регіональні навчальні семінари для батьків та спеціалістів.

«УкрСиббанк вже п’ятий рік підтримує благодійну акцію «Срібна монетка», яка проводиться разом з ВБО «Даун Синдром». Ми намагаємось змінити застарілі стереотипи про обмеженість «сонячних» дітей та покращити ставлення суспільства до них. Я вдячний усім клієнтам, які придбали картку «Срібна монетка». Разом ми допомагаємо дітям із синдромом Дауна стати повноцінними членами суспільства», — зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Нагадаємо, що за п’ять років акції «Срібна монетка» клієнти УкрСиббанку допомогли зібрати понад 1 млн грн.

Поділитися сторінкою:

| 1.259 сек. | SQL -570 | 32.89MB