25.01.2016

Відкрийте для себе Францію спільно з УкрСиббанком!

У кожного з Францією пов’язані свої емоції: рідне серцю кіно, музика, книги, вино, гастрономічні звички, спогади про подорожі та мрії про нові. З усіма цими думками та почуттями так приємно прокидатися та підкорювати життєві горизонти.

Це доволі тонкий зв’язок: згадайте про Францію, і що би не відбувалося навколо, на душі неодмінно стане трохи тепліше.

2016 року УкрСиббанк BNP Paribas Group продовжує знайомити клієнтів банку з приємними традиціями Франції та запрошує всіх взяти участь у дегустаціях французьких вин і водночас подорожі французькими винними регіонами: Бордо, Бургундія, Долина Луари, Долина Рони, Ельзас тощо.

Аби по-справжньому відчути все розмаїття французьких регіонів, потрібен не один рік: дегустувати, подорожувати, спілкуватися, читати, міркувати… Проте ми пропонуємо Вам зануритися у французьку атмосферу просто тут, в Україні. Тож, спільно з компанією «Винолюб» та особисто директором і сомельє Олів’є Дюфуром запрошуємо розпочати цікаву подорож уже в лютому. Щомісяця Ви ближче будете знайомитися з Францією — і обов’язково відкриєте її для себе з нового боку. Тривалість кожної подорожі — 3-4 години.

Адреса проведення дегустацій : м. Київ, вулиця Волоська, 3

Про відкриття реєстрації для участі в дегустаціях банк повідомить завчасно. Зареєструватися можно буде на нашому сайті.

Чекаємо на вас!

Давайте 2016 рік проведемо разом!


Поділитися сторінкою:

| 1.478 сек. | SQL -570 | 32.89MB