06.08.2015

Виплати коштів вкладникам ПАТ «УПБ»

З 6 серпня 2015 року до 25 серпня 2015 року включно АТ «УкрСиббанк» проводить виплати коштів вкладникам ПАТ «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ БАНК» за договорами, строк дії яких закінчився до 8 липня 2015 року включно та за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

АТ «УкрСиббанк» здійснює виплату коштів вкладникам, які на момент укладання договору банківського вкладу/рахунку з ПАТ «УПБ» були зареєстровані у м. Київ, Київській області та Сумскій області. Більше інформації можна дізнатися на сайті ФГВФО.

Виплати вкладникам здійснюються в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень. Для отримання коштів за зазначеними договорами вкладникам необхідно звернутись до будь-якого відділення АТ «УкрСиббанк» з паспортом та документом органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно звернутися до ПАТ «УПБ».

Пошук відділень АТ «УкрСиббанк» .

Довідкова інформація:

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб:

 • http://www.fg.gov.ua/

 • 0 800 503 435
  ,

  0 800 30 40 10
  (дзвінки по Україні безкоштовні)

ПАТ «УПБ»:

АТ «УкрСиббанк»


 • 0 800 505 800
  (безкоштовно в межах України)

Поділитися сторінкою: