01.12.2021

Вирушайте в зимову казку разом з UKRSIBBANK та Mastercard

З 1 грудня 2021 року UKRSIBBANK BNP Paribas Group та Mastercard пропонують виграти поїздку до Буковелю завдяки участі в акції «Зимова казка на двох для власників картки з лімітом».

«Напередодні свят ми всі чекаємо дива – наша картка з лімітом допоможе з легкістю обирати подарунки близьким, адже незалежно від того, якою карткою з лімітом ви користуєтесь, це зручно і вигідно. До того ж у вас з’явиться шанс виграти подорож мрії. Навіть якщо ви тільки плануєте стати клієнтом UKRSIBBANK, зробіть це в період акції і у вас буде можливість подарувати своїм близьким зимову казку», – розповідає Юлія Кадуліна, Заступник голови правління, директор з питань споживчого кредитування UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Щоб стати учасником розіграшу, протягом проведення акції — до 15 грудня 2021 року потрібно здійснити кілька кроків на шляху до мрії про подорож:

  • Відкрити та активувати картку з лімітом від UKRSIBBANK BNP Paribas Group
  • Оплатити карткою з лімітом будь-які товари чи послуги у тоо-сервісних мережах чи в мережі Інтернет на загальну суму від 500 гривень та більше

Акція «Зимова казка на двох для власників картки з лімітом» триває з 1 до 15 грудня 2021 року.

Серед усіх, хто виконає умови акції, банк за допомогою www.random.org визначить двох переможців, які отримають сертифікати номіналом 50 000 гривень на туристичну подорож до Буковелю для двох. Переможці отримають незабутні враження від поїздки, адже вся подорож буде спланована організатором: трансфер до Буковеля та в зворотній бік, проживання у готелі, харчування та довгоочікувані зимові розваги.

Детальні умови акції дізнавайтесь за посиланням

Поділитися сторінкою: