20.06.2014

Вкладники банку «Форум» зможуть отримати свої вклади в УкрСиббанку

УкрСиббанк BNP Paribas Group обраний Фондом гарантування вкладів фізичних осіб для здійснення виплат вкладникам банку «Форум». Отримати свої вклади можна, звернувшись до будь-якого з 500 відділень УкрСиббанку з 23.06.2014 по 01.08.2014 з паспортом та ідентифікаційним кодом. Виплати також зможуть отримати треті особи на підставі нотаріально засвідченого доручення. Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину рекомендується у першу чергу звернутися до Фонду.

Виплати здійснюватимуться у розмірі вкладу, включно з відсотками, нарахованими на день прийняття Національним банком України рішення про неплатоспроможність банку «Форум», але не більш ніж 200 тис. грн. Кредитори банку «Форум», сума вкладів яких перевищує 200 тис. грн, зможуть отримати свої гроші, звернувшись до Фонду.

«УкрСиббанк є постійним учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з вересня 1999 року. При виборі банку Фонд керувався наступними критеріями: надійність, дотримання нормативних показників НБУ, наявність широкої банківської мережі, можливість виплати відшкодувань за зверненнями вкладників у будь-якому відділенні банку, а також приналежність банку до групи найбільших. Вкладникам банку «Форум», кількість яких складає більше 100 тис. осіб, УкрСиббанк виплатить близько 2,3 млрд грн», — відзначив Андрій Кашперук, начальник департаменту роздрібних продажів УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Виплати вкладникам банку «Форум», які не звернуться до УкрСиббанку з 23 червня по 1 серпня, будуть здійснюватись за результатами розгляду їхніх індивідуальних письмових звернень до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Поділитися сторінкою: