08.11.2017

Вручення сертифікатів на отримання грантів «Срібна монетка – 2017»

Восьмий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group як соціально відповідальний банк позитивних змін реалізовує спільну ініціативу банку та ВБО «Даун Синдром». Цього року благодійна акція «Срібна монетка» стала найрезультативнішою за весь час існування.

Уперше зібрані кошти будуть спрямовані на реалізацію регіональних проектів для покращення якості життя людей, зокрема й дітей з синдромом Дауна, у своїх територіальних громадах. А це означає цільову підтримку в регіонах.

Гранти на свої проекти отримають наступні регіони:

  1. 40 000 грн — ГО «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «Бебіко» у м. Тернопіль. Проект «Сенсорна інтеграція дітей».
  2. 58 000 грн — БО батьків дітей з хромосомними особливостями та докторів генетиків у м. Харків. Проект «Театральна студія для людей з особливими потребами».
  3. Також 60 000 грн будуть спрямовані на початок робіт для організації інклюзивного навчання та підтримку проектів, якими опікуються:
    • ГО «Сонячні діти Херсонщини» у м. Херсон — інформаційно-навчальна компанія «Кожна дитина має право навчатися».
    • ГО «Вінниця Даун Синдром» — «Просвітницький лекторій крок до сонця».

«Ми переконані, що інклюзивна освіта дозволяє дитині швидше соціалізуватися та розвиватися. Завдяки таким програмам діти зможуть швидше опановувати різні знання та навички, займатися творчістю, знаходити друзів, — зауважила начальник служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP PARIBAS GROUP Яніна Ольховська. — Нам приємно бачити позитивні результати, тому саме на інклюзивну освіту для дітей з синдромом Дауна ми плануємо спрямувати акцію «Срібна монетка» наступного року».

10 листопада на Другій Всеукраїнській конференції по синдрому Дауна відбудеться вручення сертифікатів на отримання грантів «Срібна монетка — 2017». Організатором конференції ВБО «Даун Синдром» буде представлений національний і міжнародний досвід, а також передові практики для підтримки людей з синдромом Дауна та їх сімей.

Поділитися сторінкою: