16.06.2017

«Як відростити ріг»: відбулася третя Битва Стартапів від UKRSIBBANK

Днями відбулася чергова битва молодих підприємців, організована UKRSIBBANK та інвестиційною платформою Startup.Network. Цього разу 8 червня за головний приз — $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas — змагалися мешканці перспективного та інвестиційно привабливого українського міста Дніпра.

Щоб винести об’єктивний вердикт, було скликано професійне журі у складі: ректора Open University Principal Дем’яна Ома, інвестора компанії Wolf Capital LLC Dnepropetrovsk Олега Приходько, засновника інноваційного центру SPACE HUB Максима Ткаченко, голови регіональної ради підприємців Дніпровської області Миколи Шевченко, співзасновника та голови ради Center for Economic Integration and Sustainable Development, CEO и Co-Founder в Activinvest Group Романа Комизи. До них приєдналися керуючий партнер Учбового центру LevelUp Сергій Шегеда, партнер в Adecco Анастасія Шевченко, керуючий партнер UNIT.City та Radar Tech Максим Бахматов, начальник першого бізнес-центру Дніпровського РУ UKRSIBBANK BNP Paribas Group Юлія Клик, а також начальник Дніпровського РУ UKRSIBBANK BNP Paribas Group Юлія Вальтер.

Під час «Підприємницького блоку» Битви відбулася панельна дискусія між М. Бахматовим, Д. Омом та Р. Комизою, модератором якої виступила Ю. Смєлая. Експерти ділилися цінним досвідом, а також доводили, що зробити з приватної компанії-стартапу мільярдний проект — це не міф, а сучасна реальність.

Результатом третьої битви «Як відростити ріг» стало визначення переможця та претендента на головний приз від організатора та спонсора UKRSIBBANK BNP Paribas. Цього разу ним став стартап CookStream з середнім балом 4,3. Додаток до систем IOS и Android дозволить користувачам не тільки складати корисне меню з поданих по групам блюд, але й розраховувати необхідну кількість продуктів для закупки.

В цілому перші дев’ять місць рейтингу посіли наступні перспективні проекти:

  1. CookStream – 4,3
  2. bNesis – 4,0 – вдосконалення банківських програм, система, що «розмовляє» з іншими сервісами
  3. Photofact.info – 3,4 – мобільний сервіс, що конвертує зроблені фото в звітній документ та дозволяє робити захищену від підробок фотофіксацію
  4. Event-Beauty – 3,3
  5. Торговий майданчик для ігор CS:GO и Dota2 (через Steam) – 3,1
  6. SafeWay – 3,0
  7. Радник з фінансових питань для IT співробітників – 2,6
  8. GGSTARS – 2,4
  9. On Enroll – 2,3.

Поділитися сторінкою: