31.10.2013

З карткою УкрСиббанку в Канни: Клієнт УкрСиббанку оплатив покупку карткою і виграв поїздку в Канни на двох

Наприкінці жовтня відбувся розіграш головного призу акції «Приєднуйся до зірок кіно в Каннах» від УкрСиббанку BNP Paribas Group та платіжної системи MasterCard. Щасливим володарем путівки для двох на Лазурний берег Франції став Олександр Жук з Києва, який користується послугами УкрСиббанку вже більше семи років.

«Для мене перемога в акції стала приємною несподіванкою. Дізнавшись про можливість поїздки до Канн, я намагався оплачувати покупки карткою якомога частіше, але все ж до кінця не вірив, що виграю», — ділиться враженнями переможець.

Акція проходила з 17 липня по 15 жовтня. Щотижня УкрСиббанк проводив розіграш різних призів. Так крім подорожі в Канни, клієнти банку виграли 65 відеокамер і 130 фотоапаратів.

«Винагороджувати найбільш лояльних і активних клієнтів завжди було і залишається хорошою традицією нашого банку. Сподіваємося, подарунки стали приємним доповненням до якісного обслуговування і принесуть нашим клієнтам позитивні враження», — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

Поділитися сторінкою: