23.06.2021

Здійсніть свою мрію завдяки сервісу Dreams та акції від UKRSIBBANK

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розігрує можливість здійснити три мрії своїх клієнтів серед тих, хто зареєструє їх у сервісі Dreams та виконає умови акції.

UKRSIBBANK запрошує своїх клієнтів скористатися сервісом Dreams та взяти участь у розіграші можливості здійснити одну із своїх мрій. Щоб стати учасником акції, обов’язково потрібно мати будь-яку платіжну картку UKRSIBBANK, бути зареєстрованими в UKRSIB online та виконати умови акції «Dreams.Здійснюються від УКРСИББАНК»:

  • За допомогою інтернет-платформи чи додатку UKRSIB online перейти у розділ сервісу Dreams та створити щонайменше одну мрію зі строком запланованого накопичення не пізніше 1 серпня 2021 року.
  • Активувати щонайменше один сейвхак для збереження коштів.
  • Зробити щонайменше одне поповнення суми накопичень на мрію.

Період проведення акції «Dreams. Здійснюються від УКРСИББАНК» з 22 червня до 31 липня 2021 року.

Для учасників, які раніше не користувались сервісом Dreams від UKRSIBBANK, під час створення першої мрії автоматично буде відкрито накопичувальний рахунок Dreams, що є обов’язковою умовою для створення мрії та участі в акції.

Зазначимо, що згідно офіційних правил акції банк компенсує трьом клієнтам суму, недостатню для здійснення мрії, яка складатиме не більше 10 000 гривень. Компенсація буде здійснена до 6 серпня 2021 року шляхом поповнення карткового рахунку переможця, який на момент розіграшу виконав усі умови акції.

Поділитися сторінкою:

| 1.193 сек. | SQL -569 | 32.88MB