03.06.2019

«Зростання індексу промислового виробництва»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Зростання індексу промислового виробництва прискорилося до 5,2% у квітні з 2,1% у березні на фоні виробничого сегменту, який демонстрував стійкий зріст вже другий місяць поспіль. Ми відмічаємо постійне розширення виробництва інвестиційних товарів і переглядаємо наш прогноз зростання (0,0%) промислового виробництва України цього року», — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 29 травня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, яку очолює Сергій Ягнич, — керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують “Ukrainian Capital Markets Weekly”.

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.509 сек. | SQL -574 | 33.09MB