Програма винагород «ЕКСТРА більше»

Пошук відповідей

Введіть своє питання та ми швиденько знайдемо відповідь. Якщо ви не знайдете відповідь зателефонуйте за номером 729.

Програма винагород «ЕКСТРА більше»

 • Всі питання
 • Детально про програму «ЕКСТРА більше»
 • Про накопичення балів в рамках програми
 • Про опцію «Оплата балами»
 • Інше

Детально про програму «ЕКСТРА більше»

 • Якщо я приєднаюся до програми винагород «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK що станеться з балами, накопиченими у програмі Mastercard більше?

  Бали, які були накопичені вами у період участі у програмі Mastercard Більше, після проходження реєстрації в «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK конвертуються за курсом 10:1 та зараховуються на загальний баланс балів, для накопичення у програмі «ЕКСТРА більше».

 • Чим відрізняються програми «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK і «Mastercard більше»?

  Основна відмінність програми «ЕКСТРА більше» – це надання зареєстрованим учасникам – держателям платіжних карток Mastercard – доступу до каталогу Подарунків «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK. Крім цього, як учасник нової програми винагород ви маєте можливість приймати участь у численних акціях, промо кампаніях, отримувати індивідуальних підхід та безцінний досвід від участі у Програмі. Учасники програми «ЕКСТРА більше» мають більш вигідні умови обміну балів на подарунки. Крім Каталогу Подарунків ви матимете можливість повернути на свій рахунок суму вже здійсненої покупки.

 • Які картки приймають участь у програмі винагород «ЕКСТРА більше»?

  Якщо ви є держателем карток Mastercard World Debit, Mastercard World Black Edition, Mastercard Platinum Debit, Mastercard World Elite, ви можете приймати участь у програмі винагород. Якщо на поточний момент у вас немає карток, що приймають участь у Програмі, будь-ласка, замовте відповідну карту у мобільному додатку UKRSIB online.

 • Що таке програма винагород «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK?

  ЕКСТРА більше – програма лояльності для держателів карток Mastercard®, що дозволяє зареєстрованим учасникам накопичувати бали за оплати карткою Mastercard® та обмінювати їх на пропозиції з Каталогу Подарунків Банку, пропозицій від Партнерів Програми та Mastercard®, а також скористатись опцією «Оплата балами» та повернути на свій рахунок суму вже здійсненої покупки.

Про накопичення балів в рамках програми

 • Який курс обміну балів з використанням опції «Оплата балами»?

  Курс обміну балів становить 12,5 балів до 1 гривні. Оплата Балами дає змогу повертати Бали лише за здійсненні покупки в Авторизованих торговців при сумі транзакції більше 100 гривень або еквіваленту 100 гривень в іншій валюті, та якщо на балансі картки 2000 або більше золотих балів.

 • Що робити, якщо бали не нарахувалися на мій бонусний рахунок?

  На вашій персональній сторінці на сайті програми винагород розміщується інформація про всі транзакції, що були здійснені з використанням зареєстрованої платіжної картки.

  Бали зараховуються на особистий профіль учасника програми, терміном від двох днів до п’яти тижнів від дати проведення операції.
  Якщо ви вважаєте, що транзакція, яка не була врахована, не підпадає під категорії виключень, вказаних в Офіційних правилах або не вказана в умовах UKRSIBBANK, зверніться на Інформаційну лінію STARCONTACT за номером 729 або 0 800 505 800(безкоштовно з мобільних в межах України), або на гарячу лінію Mastercard за номером 0 800 33 24 12 (вартість дзвінка оплачується згідно тарифів Вашого оператора зв’язку).

  Зверніть увагу, що обробка міжнародних операцій і нарахування балів за такі операції може зайняти до п’яти тижнів від дати проведення операції. Відповідно кількість балів у вашому профілі може відрізнятися від очікуваних до нарахування в залежності від періоду обробки операції.

  Про всі розбіжності в кількості балів необхідно повідомляти протягом трьох місяців із дати покупки.

 • Де я можу я переглянути історію накопичень балів?

  У розділі «Накопичення», вашого особистого профілю на сайті програми винагород, міститься інформація про всі здійснені за допомогою вашої картки транзакції та отриману кількість балів.
  Зверніть увагу, що бали зараховуються терміном від двох днів до п’яти тижнів від дати проведення операції.

 • Чому у мене від’ємний баланс балів?

  Якщо після нарахування балів за покупки, що поверталися, було здійснено замовлення подарунків, баланс може бути від’ємний, так як бали анулюються після повернення коштів на карту.

 • За яким курсом будуть нараховуватись бали при проведенні операції у валюті?

  При проведенні операцій в іноземній валюті сумма операції конвертується в національну валюту – гривню, та подається до МПС Mastercard для нарахування балів. Конвертація здійснюється за комерційним курсом платіжної системи.

 • За які операції нараховуються бали?

  Якщо ви держатель картки Mastercard World – бали нараховуються за здійснення будь-якої транзакції у авторизованих торговців, з врахуванням винятків.

  Якщо ви держатель карткок Mastercard World Elite, Mastercard World Black Edition, Mastercard Platinum Debit, ви отримуєте бали лише за покупки, здійснені в мережі Інтернет, та при розрахунках, здійснених за допомогою технології Mastercard Digital Enablement Service (MDES), наприклад при користуванні Apple Pay чи Google&Nbsp;Pay (електронний гаманець) з врахуванням винятків.

Про опцію «Оплата балами»

 • Як працює опція «Оплата балами»?

  Перевірте, чи доступна опція оплати балами для обраної картки в особистому профілі програми.
  Для того, щоб повернути кошти за покупки, що вже були здійснені і які відповідають вимогам, встановленим Банком, необхідно обрати потрібну покупку та підтвердити оплату балами на сайті програми. Необхідна сума балів буде автоматично вирахувана з вашого балансу золотих балів, а зарахування такої суми буде відображене у вашій виписці з Карткового рахунку через певний час. У вашому особистому профілі повинна бути достатня кількість золотих балів, щоб компенсувати повну вартість покупки. Часткова компенсація попередніх покупок неможлива.

 • Що таке «Оплата балами»?

  «Оплата балами» – опція з розрахунку золотими балами, накопиченими в програмі винагород «ЕКСТРА більше», за покупки в точках продажу авторизованих торговців, що передбачає повернення коштів на рахунок за операцію, здійснену за допомогою зареєстрованої картки.

Інше

 • Я хочу відмовитися від участі у програмі. як я можу це зробити?

  Відмовитися від участі у програмі ви можете на відповідній сторінці в інтернет-банкінгу UKRSIB online. Попереджаємо, что після підтвердження виходу з участі всі накопичені бали анулюються без можливості відновлення та перестаються візуалізуватись в інтернет-банкінгу UKRSIB online, зареєстровані до участі картки видаляються з програми, та видаляється персональний кабінет на сайті програми винагород.

 • Що робити, якщо я не можу зайти до особистого профілю на сайті?

  Вхід до особистого профілю реалізовано через інтернет-банкінг UKRSIB online без додаткової авторизації на сайті програми винагород. Перевірте, будь-ласка, підключення до мережі Інтернет або зверніться на Інформаційну лінію STARCONTACT за номером 729 або 0 800 505 800 (безкоштовно з мобільних в межах України).

 • Чи можу я замінити або повернути замовлені пропозиції?

  Замовлені пропозиції не підлягають обміну або поверненню після отримання.

 • Чи можу я відстежувати доставку оформлених замовлень?

  Ви маєте можливість самостійно відстежувати доставку оформленого на сайті замовлення, що потребує фізичної доставки, через сайт або додаток Нової Пошти.

  Перейдіть у розділ «Замовлення» в особистому профілі програми, в якому відображається перелік успішно оформлених у програмі замовлень.
  Замовленням, що потребують фізичної доставки, будуть присвоєні номери ТТН, які можна відстежувати на сайті або в додатку Нової Пошти. Ви можете самостійно керувати доставкою замовлення через додаток Нової Пошти, а саме: змінювати адресу доставки, сплачувати вартість доставки або послуги зберігання.

  Після того, як вашому замовленню було присвоєно номер ТТН, усі питання щодо доставки вирішуються з співробітниками сервісу Нова Пошта.

 • Чи можу я здійснити обмін балів у телефонному режимі, звернувшись на гарячу лінію?

  Обміняти бали можна тільки через сайт програми. Увійдіть до свого особистого профілю й оберіть пропозицію з каталогу.

 • Як я можу потрапити на персональну сторінку програми винагород?

  Доступ до персональної сторінки на сайті програми винагород доступний через інтернет-банкінг UKRSIB online. Ви одразу потрапляєте в Каталог Подарунків «ЕКСТРА більше» від UKRSIBBANK.

Не знайшли відповідей на свої питання, не хвилюйтесь

Зателефонуйте за номером 729 або заповніть форму зворотного зв’язку і наші менеджери якнайшвидше знайдуть всі відповіді на ваші питання.

Поділитися сторінкою:

| 1.178 сек. | SQL -644 | 33MB