Безконтактні картки Masterсard

Технологія безконтактних платежів, яка дозволяє здійснювати покупки в один дотик за допомогою картки Masterсard Contactless. Достатньо просто піднести картку на кілька сантиметрів до зчитувального пристрою і оплата буде здійснена практично миттєво.

Переваги технології

Швидкість

Практично миттєва оплата покупок. Не витрачається час на введення ПІН-коду або підписання чека при оплаті покупок на суму до 500 грн (включно)

Простота

Лише дотик карткою Masterсard Contactless до зчитувального терміналу на касі і покупка сплачена (для покупок понад 500 грн потрібне введення ПІН-коду або підписання чека)

Безпека

Картку Mastercard Contactless не потрібно передавати касирові в руки, вона завжди знаходиться у вас, а отже ви повністю контролюєте процес оплати. Для оплати покупки держатель картки повинен переконатися, що сума на екрані терміналу відповідає сумі покупки, після чого піднести картку до терміналу. При цьому гроші не можуть списатися двічі за одну покупку: після того, як перша оплата пройшла, термінал блокується

Універсальність

Картки з Contactless також оснащені стандартною магнітною смугою і чипом, що дає можливість оплати такими картками в точках обслуговування без Contactless як в Україні, так і за кордоном (в країнах Європи платежі здійснюються переважно картками з чипом або Contactless, на інших континентах популярні картки з магнітною смугою)

Наразі UKRSIBBANK пропонує оформити картки Mastercard Contactless в рамках таких тарифних планів:

У місцях, де є символ contactless можна сплатити покупки в один дотик. Що для цього потрібно?

 • 1

  Перевірте суму покупки

 • 2

  Піднесіть картку до зчитувального пристрою із символом Contactless

  Якщо сума покупки перевищує 100 грн, потрібно додатково ввести ПІН-код або підписати чек

 • 3

  Ваша покупка миттєво оплачена

  Оплата супроводжується світловим і звуковим сигналом

Де скористатись?

Оцінити зручність, швидкість і безпеку безконтактних розрахунків ви зможете у 63 країнах світу в більш ніж 2 100 000 торгових точок. В Україні картки Contactless приймають понад 25 000 магазинів та ресторанів по всій країні (мережа торгових точок з терміналами Contactless розширюється дуже швидкими темпами). А наявність магнітної стрічки та чипа також забезпечить прийом карток Mastercard Contactless у будь-яких платіжних терміналах.

Детальніше з інформацією про технологію Contactless та актуальний перелік торгових точок, що приймають до оплати картки з Contactless, ви можете ознайомитись на офіційному сайті Mastercard Contactless.

Поділитися сторінкою:

| 2.190 сек. | SQL -681 | 35.24MB