Відповідальне кредитування

Слідуючи принципам групи BNP Paribas, UKRSIBBANK підтримує політику відповідального кредитування, яка проводиться групою у всіх країнах і впроваджується в Україні.

BNP Paribas Personal Finance — компанія № 1

В сфері споживчого кредитування в Європі, яка входить до групи BNP Paribas та є експертом зі споживчого кредитування. Вона проводить політику відповідального кредитування у всіх 30 країнах присутності для того, щоб боротися з надмірною заборгованістю, допомагати людям правильно поводитися зі своїми фінансами, керувати своїм бюджетом і отримувати користь від користування кредитами.

Відповідальність

Часто недооцінюючи корисність і соціальну значущість споживчого кредитування, люди не завжди можуть правильно оцінити свої фінансові можливості.

Для того щоб допомогти вам розібратися в кредитуванні, UKRSIBBANK починає поетапну реалізацію міжнародної політики в області відповідального кредитування в Україні зі створення спеціального інформаційно-освітнього розділу.

Про розділ відповідального кредитуванні

В даному розділі ви знайдете корисні поради по управлінню своїм бюджетом, роз’яснення по вартості кредитів, словник фінансових термінів, які можуть вам стати в нагоді, практичні рекомендації.

Не важливо, чи є ви нашим клієнтом, чи ні — в цьому розділі ми надаємо тільки 100% нашого досвіду в галузі споживчого кредитування і 100% порад для управління вашими фінансовими засобами. Наше завдання — допомагати вам і супроводжувати вас у вирішенні питань, пов’язаних з кредитуванням.

Що таке політика відповідального кредитування?

Політика відповідального кредитування включає в себе цілий комплекс заходів і дій, які UKRSIBBANK постійно реалізує у своїй діяльності:

  • Повне та відкрите інформування клієнтів про кредитні продукти;

  • Боротьба з надмірною заборгованістю: здатність говорити «ні» клієнтові, якщо новий кредит може привести до того, що він не зможе розплачуватися за кредитом і опиниться в скрутному фінансовому становищі;

  • Надання корисної інформації та практичних порад клієнтам щодо того, як найкращим чином управляти своїми фінансами для того, щоб уникнути надмірної заборгованості і отримати максимальну користь від користування кредитами.

5 золотих правил з управління бюджетом

UKRSIBBANK пропонує 5 простих практичних правил для того, щоб допомогти вам легко керувати бюджетом і планувати свої витрати.

Поділитися сторінкою:

| 1.438 сек. | SQL -698 | 35.1MB