Миттєва картка «NEW card»
Детальніше

Підтримка підприємців

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розуміє, що саме за малим та середнім бізнесом стоїть розвиток нашої економіки. Пропонуючи послуги для підприємців, ми заохочуємо людей з різноманітними знаннями створювати та розвивати бізнес, підтримувати соціальні та підприємницькі інновації.

Жінки в бізнесі

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав Декларацію за гендерну рівність та проти домашнього насильства на підтримку Цілей сталого розвитку ООН №5 «Гендерна рівність» та №8 «Гідна праця та економічне зростання».

Слідуючи принципам сталого розвитку та підтримуючи гендерний баланс у бізнесі, UKRSIBBANK з 2019 року розвиває проєкт «Women in Business» – «Жінки в бізнесі». Ініціатива зосереджена на жінках, що займаються підприємницькою діяльністю або ж забезпечують керівництво бізнесом.

Цифри показують, що представленість таких жінок в Україні, як переважно і в інших країнах, становить від 25% до 30%. Згідно з дослідженнями, збільшення участі жінок у бізнесі сприяє покращенню економічного становища не тільки для них самих, але й для всієї економіки. Це відповідає світовим показникам. Утім, міжнародні дослідження стверджують, що цього недостатньо. Адже гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку, у великих організаціях сприяє якіснішому процесу прийняття рішень, тож у підсумку професійні навички жінок, їхні психологічні особливості та підприємницькі вміння сприяють активному розвитку економіки країни.

Водночас, жінки частіше наголошують, що їм не вистачає знань, тому орієнтовані на постійне навчання та підвищення обізнаності. За даними аналітиків, 56% жінок вважають, що їм для професійного розвитку не вистачає актуальної інформації у менеджменті, оподаткуванні, маркетингу та інших специфічних галузях. 52% жінок зазначали недостатню впевненість у власних силах, 42% жінок для розвитку бізнесу не вистачає джерел фінансування.

Щороку ми посилюємо нашу програму «Women in Business». Ми отримуємо зворотній зв’язок від учасниць проєкту та шукаємо нові можливості, які можуть допомогти їм як у професійному розвитку, так і well-being. Ми переконані, що жінки дійсно креативні та ефективні власниці бізнесу та менеджери проєктів. Вони не бояться професійних викликів, наполегливі, творчо вирішують задачі. Більше того, жінки реінвестують свої прибутки у розвиток своїх родин, а отже і суспільства. Тож, підтримуючи жінок у бізнесі, ми забезпечуємо сталий розвиток української економіки та нашого суспільства.

Як частина міжнародної фінансової Групи BNP Paribas UKRSIBBANK є активним промоутером сталого розвитку, у тому числі ідеї гендерної рівності. При розробці програми «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK зосередився на трьох ключових напрямках: інформаційна та консультаційна підтримка — серія навчальних та практичних семінарів та відео-консультації, психологічна підтримка жінок — заохочення та мотивація розвитку, а також допомога у розвитку бізнесу і фінансуванні.

Підтримуючи різні соціально важливі заходи, банк прагне допомогти жінкам сміливо робити перші кроки в бізнесі, а також розвивати свою справу, виводити її на новий рівень прибутку. Банк став партнером заходу She Congress, серії зустрічей «Her way of doing business» від Європейської бізнес Асоціації, запустив на власному YouTube каналі серію відкритих юридичних консультацій для українських підприємців середнього та малого бізнесу, що є цікавими та корисними для усіх клієнтів підприємців, або тих, хто планує розвиток власної справи.

Каталог грантів для СМБ

UKRSIBBANK зібрав для своїх клієнтів – українських підприємців Каталог грантових програм. Це структурована інформація про умови та суми отримання грантів – додаткові можливості розвитку бізнесу за рахунок відкритих міжнародних грантів у різних сферах: інновацій, фінансів, навчання, консалтингового пільгового кредитування за рахунок компенсації, енергоефективності, кліматичних змін тощо.
У каталозі розміщена інформація про умови та суми отримання грантів, цільове використання, необхідний пакет документів та контакти, звернувшись за якими, клієнти зможуть отримати відповіді на додаткові питання.

Інновації

UKRSIBBANK підтримує корисні інновації, які сприяють цифровій трансформації та позитивному впливу для сталого розвитку.

Ми переконані, що талановиті підприємці та технологічні рішення, заслуговують бути поміченими та гідно оціненими. Даючи можливість таким підприємцям – стартапам реалізувати свої ідеї і знайти інвесторів для подальшого активного розвитку бізнесу, UKRSIBBANK разом зі Startup.Network організував битву Стартапів «Час відростити ріг» – конкурс для українських IT та фінтехкомпаній.

Наступним кроком підтримки стартапів став корпоративний акселератор UKRSIBBANK – Popcorp accelerator, організований разом з Radar Tech.

У результаті, 6 команд-випускників розпочали комерційне партнерство з банком. Ще 4 команди продовжили пілотні проекти з банком вже поза акселераційною програмою, щоб протестувати свої рішення.

У 2021 році банк запустив новий корпоративний акселератор POPCORP 2.0. Ключова мета проєкту – розвиток культури інновацій, що передбачає реалізацію інноваційного потенціалу співробітників банку й пошук технологічних рішень, які в перспективі підвищать операційну ефективність банку та прискорять його цифрову трансформацію. Проєкт реалізується в партнерстві з платформою відкритих інновацій Reactor.ua

| 2.341 сек. | SQL -671 | 35.9MB