01.10.2020

100 кешбеків за оплату комунальних послуг в UKRSIB online

UKRSIBBANK BNP Paribas Group дарує можливість постійним користувачам UKRSIB online виграти один із 100 кешбеків на суму 2000 гривень кожного місяця за сплату комунальних послуг у віддаленій ситемі інтернет банкінгу.

Починаючи з 1 жовтня клієнти UKRSIBBANK можуть отримати можливість виграти один із 100 кешбеків, оплативши комунальні послуги: газ, електроенергія, вода, інтернет, телефон, телебачення. За всі ці послуги можна сплатити завдяки UKRSIB online віддалено у будь-який зручний час, без черг та комісій в один клік з будь-якого місця, де є доступ до інтернету. Для цього лише потрібно ввести адресу, за яку сплачуються комунальні послуги, та усі можливі для оплати платіжки автоматично підтягуються у системі інтернет-банкінгу. Ви також можете брати участь у інших акціях банку, які передбачають подарунки за онлайн розрахунки.

Щоб стати учасником розіграшу за підсумками жовтня, зробіть оплату комунальних платежів через UKRSIB online в період з 1 по 31 жовтня 2020.

Таким чином, користувачі UKRSIB online можуть повністю контролювати свої витрати в одному місці, створювати шаблони на щомісячні оплати різних комунальних послуг, а також ставати учасниками акції за умови проживання у містах, які підключені до послуги: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Вінниця, Запоріжжя, Черкаси, Кременчуг, Бровари, Обухів, Бориспіль, Кам’янське.

Період акції з 01 жовтня до 31 грудня 2020 року.

Система онлайн інтернет-банкінгу UKRSIB online зберігає історію платежів клієнта та звільняє від потреби зберігати паперові квитанції. Все що потрібно — це мати карту UKRSIBBANK BNP Paribas Group та завантажити додаток UKRSIB online на телефон з Play Маркет або App Store, або AppGallery.

Деталі акції за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.217 сек. | SQL -572 | 33.58MB