15.11.2018

Безпечні розрахунки карткою

Сплата товарів та послуг онлайн вже давно стало нормою повсякденного життя. Швидко, зручно, безпечно, якщо дотримуватися простих правил.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — банк позитивних змін прагне зробити фінансове життя клієнтів успішним, безпечним і простим. Тому звертає увагу клієнтів на правила роботи з банківською картою при покупках в інтернеті, а також тактику спілкування з потенційними шахраями.

Найчастіше користувачі банківських карт стикаються з шахрайством через розголошення власних конфіденційних даних. Свої паролі та коди вони передають самі, так званим «співробітникам» банку, НБУ, МВС та іншим офіційним організаціям, забуваючи, що ніхто не має права запитувати у клієнта банку термін дії його пластикової карти,

PIN-код
, слово-пароль,

cvv2 / сvc2 коди
. Ця інформація є конфіденційною, а значить, не підлягає розголошенню.

Також, шахраї роблять підробні банківські сайти подібними до добропорядних, обладнуючи їх спливними вікнами, де вимагається подавати банківські реквізити. Крім того, обережно варто ставитися до невідомих інтернет-крамниць з привабливими низькими цінами та акціями. У такому разі читайте ти відгуки та сплачувати вже після доставки товару.

Окремий напрямок — це інвестиційні плутні, коли шахраї пропонують інвестувати а акції, облігації, криптовалюту, коштовні метали. нерухомість за кордоном, альтернативну енергетику, обіцяючи одержання надзвичайного прибутку. І це ще далеко не повний перелік шахрайських схем.

Щоб зробити Ваші оплати карткою в мережі Інтернет безпечними, ми пропонуємо вам переглянути матеріали Всеукраїнської асоціації учасників платіжних систем ЕМА, що розроблені разом з Europol, за посиланням.

Поділитися сторінкою:

| 1.623 сек. | SQL -574 | 33.09MB