21.09.2018

BNP Paribas та Sparknews: іновації з позитивний впливом

Позитивний вплив: ключовий напрям діяльності Групи BNP Paribas.

Як розробник стійких фінансових продуктів та партнер соціальних підприємців у всьому світі, група BNP Paribas робить позитивний вплив на суспільство центральним компонентом своєї довгострокової стратегії зростання.

Інвестиції та фінансування з позитивним впливом — це головне зобов’язання відносно економічної відповідальності у політиці КСВ (корпоративно-соціальної відповідальності) Групи. Таким чином, BNP Paribas зобов’язується етично підтримувати економіку, зокрема, поєднуючи «інновації» та «позитивний вплив».

Група BNP Paribas підписала партнерську угоду зі Sparknews — міжнародним ЗМІ, що зосереджує увагу на ініціативах, що мають позитивний вплив.

Позитивні інновації означають оновлення для відповідальних проектів, спрямованих на захист навколишнього середовища та боротьбу з нерівністю.

Позитивна сторона інновацій. «Позитивні інновації» — це проекти, які пропонують нові рішення існуючих проблем, з яким стикаються суспільство, навколишнє середовище або економіка. Прагнучи досягти більшого, такі проекти пропонують інноваційні продукти та послуги, що поєднують в собі сталий розвиток та прибутковість. Наприклад, сільськогосподарські інновації можуть допомогти зменшити використання пестицидів, а також підвищити врожайність та доходи для своїх бенефіціарів. Аналогічно, соціально відповідальні інвестиції можуть сприяти боротьбі з бідністю.

Колаборація є ключовим елементом позитивного інноваційного розвитку: стартапи, асоціації, підприємці, некомерційні організації, суспільство, уряд та інші організації поєднують свій досвід з підходом, який базується на діалозі та спільному створенні.

BNP Paribas підтримує близько 10 інноваційних проектів з позитивним впливом, які розроблені із стартапами, у трьох ключових галузях сталого розвитку: альтернативні джерела енергії, соціальне підприємництво та зелене фінансування.

Поділитися сторінкою:

| 1.317 сек. | SQL -572 | 33.07MB