21.06.2022

BNP Paribas випустив Інтегрований звіт за 2021 рік

Основний акціонер UKRSIBBANK – BNP Paribas випустив Інтегрований звіт 2021.

Це був період, коли глобальна криза охорони здоров’я продовжувала впливати на спосіб життя населення та роботу компаній, але водночас це був рік істотного економічного підйому. У цей час Група була повністю мобілізована для підтримки відновлення економіки та проявила свою особливу стійкість.

BNP Paribas продовжив прискорювати свою діджиталізацію, підтвердив лідерство у сфері сталого фінансування та посилив підтримку переходу клієнтів на більш сталі моделі розвитку.

Інтегрований звіт 2021 – Bringing you new solutions for a sustainable world – «Пропонуємо вам нові рішення для сталого світу» показує як Група розширює проєкти та ініціативи, пов’язані з відповідальними інноваціями, екологічним переходом та підтримкою більш інклюзивного суспільства. Також документ окреслює основні напрямки стратегічного плану 2022-2025 GTS Зростання. Технології. Сталість, водночас підкреслюючи унікальність диверсифікованої та інтегрованої моделі Групи.

Загалом, Інтегрований звіт представляє досягнення операційних підрозділів Групи у 2021 році, та водночас показує як BNP Paribas продовжує трансформувати та адаптувати свою бізнес-модель, щоб поєднувати бізнес-показники та сталий розвиток.

Повний звіт тут.

Поділитися сторінкою:

| 1.120 сек. | SQL -570 | 32.89MB