02.07.2020

Дмитро Цапенко призначений начальником Департаменту корпоративного бізнесу UKRSIBBANK

23 червня 2020 Наглядова Рада UKRSIBBANK BNP Paribas Group призначила Дмитра Цапенка Заступником Голови Правління — начальником Департаменту корпоративного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group та членом Правління.

До нового призначення Дмитро обіймав посаду Заступника Голови Правління, директора казначейства та ринків капіталу, був членом Правління банку. Загалом, Дмитро приєднався до команди UKRSIBBANK ще у 1998 році та має успішний керівний досвід у казначействі, ризик-департаменті, управлінні активами та пассвами, та операціях на ринках капіталу.

Ханс Брук — попередній керівник Корпоративного Бізнесу, Заступник Голови Правління прийняв рішення продовжити кар’єру у рамках Групи BNP Paribas і вже ближчим часом приєднається до Наглядової ради іншого банку у рамках Групи. «Я щиро дякую Хансу Бруку за значний внесок у розвиток Корпоративного Бізнесу UKRSIBBANK та бажаю натхнення у подальших проектах та кар’єрі. Також бажаю успіхів Дмитру Цапенко та команді Корпоративного Бізнесу нашого банку у досягнені стратегічних цілей розвитку Корпоративного Бізнесу в Україні», — сказав Лоран Дюпуш, відповідальний за розвиток бізнесу BNP Paribas в Україні.

UKRSIBBANK є частиною концепції «Єдиного банку» в рамках Групи BNP Paribas — а це здатність банку ефективно супроводжувати діяльність корпоративних клієнтів як в Україні, так і за кордоном, використовуючи міжнародний досвід Групи BNP Paribas, що працює у 71 країні.

Платформа «Єдиного банку» надає міжнародним корпораціям переваги транскордонних рішень та можливості провідного клієнтського досвіду. «Єдиний банк» підтримується спільнотою відданих менеджерів по роботі з клієнтами, які забезпечують високий стандарт обслуговування клієнтів банку.

UKRSIBBANK — як банк для світу, що змінюється постійно залучає інновації та пропонує клієнтам нові технологічні рішення. Сьогодні UKRSIBBANK як частина BNP Paribas має амбітну політику корпоративної соціальної відповідальності та прагне сталого розвитку — позитивного впливу на суспільство та навколишнє середовище. У першу чергу банк підтримує проекти, на які може впливати завдяки координації доступності продуктів та послуг, партнерським програмам, діям відповідального роботодавця, прозорій закупівельній політиці, програмам корпоративно-соціальної відповідальності, а головне — залучення команди UKRSIBBANK до проактивної позиції — Engagement. Банк як і група BNP Paribas має чотири основні пріоритети спрямовані на підтримку підприємців, молодь, потреби громад та захист навколишнього середовища — популяризацію альтеративної енергетики.

Поділитися сторінкою: