03.08.2021

Future of Work: як зміна потреб клієнтів стимулює компанії розвивати digital компетенції

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав національну інтерактивну виставку Future of Work для молоді про майбутнє роботи 2030 в Україні, яка була організована Career Hub і Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» і проходила минулого тижня у Києві, об’єднавши молодь, освітні заклади, бізнес та державні органи.

«Змінюється світ, змінюються потреби наших клієнтів, змінюється банк. Ми не можемо залишатися осторонь, бо існуючи знання, вміння та навички втрачають актуальність швидше, ніж ми собі уявляємо. В усьому світи стрімко зростає цінність професіональних сертифікацій, які мають дворічній період ре-сертифікації. Це відбувається на підставі того факту, що знання втрачають свою актуальність через кожні два роки. Отже, що важливо для побудови довгострокової кар’єри? По-перше, постійне прагнення навчатися та впроваджувати зміни з метою покращення процесів. По-друге, зважаючи на те, що дані є одним з цінних активів будь-якого бізнесу, ми впроваджуємо технології аналізу даних, роботи з великими даними, захисту персональних даних. Здобуття знань та навичок у data analytics та data management – це перспективний напрямок професійного розвитку. По-третє, впровадження змін наразі є ключовою компетенцією у багатьох організаціях. Знання технологій change management, опанування ролі product owner, scrum-master, chapter lead та інших ролей, притаманних agile – організації – це можливість розвиватися в матричній структурі залишаючись у рідному підрозділі. Зміна потреб клієнтів стимулює компанії та кожного з нас розвивати цифрові канали комунікації, швидше автоматизувати ключові процеси, впевнено використовувати цифрові рішення для розвитку бізнесу. Все це не можливо без розвитку digital компетенцій, таких як digital – маркетинг та digital – технології. Адже головне для успішної кар`єри та здобуття нових навичок є бажання та здатність навчатися, впроваджувати та підтримувати зміни та співпрацювати з іншими», – коментує Наталя Галунко , HRD, UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зазначимо, як Top Employer UKRSIBBANK розвиває культуру Learning organization та є компанією, яка вчить та навчається, веде відкритий діалог з молоддю, підтримує освітні заходи та обмінюється міжнародним досвідом.

Поділитися сторінкою: