31.10.2018

Клієнти UKRSIBBANK мають міжнародну історію фінансового обслуговування

Обслуговування в UKRSIBBANK відкриває нашим клієнтам двері до банків Групи BNP Paribas, що працює у 73 країнах світу.

Зокрема, Bank of the West BNP Paribas Group, що має 550 відділень в США, допомагає клієнтам з активною карткою VISA, паспортом (діючим щонайменше один рік), отримати кредитну картку, оформити кредит на авто чи житло, незважаючи на те, що вони поки ще не мають кредитної історії в США (рейтинг FICO).

Щоб дізнатись більше, заповніть контактну форму на сайті банку.

Співробітник Міжнародної банківської групи зв’яжеться з вами, щоб запланувати та полегшити відкриття рахунку у зручному для вас відділенні Bank of the West або спрямує до Wealth Management, якщо ви дійсно прагнете та відповідаєте обслуговуванню рівня Private banking.

У відділенні Bank of the West співробітник банку за підтримки Міжнародної банківської групи допоможе вам оцінити потреби та відкрити рахунок навіть до отримання номера соціального страхування для полегшення переказу коштів з-за кордону, пов’язаних з переїздом.

Клієнти Bank of the West отримують низку переваг, що полегшують їх переїзд, а також необхідні початкові фінансові інструменти для життя у США: поточний рахунок, дебетові та кредитні картки, авто кредитування та іпотека.

Ліміт кредитної карти може досягати

15 тис дол.
(на основі рівня мінімального доходу

36 тис дол
) та до

25 тис дол
для клієнтів Wealth Management (мінімум цього рівня обслуговування

250 тис дол
), авто кредит до

75 тис дол
на 60 місяців для нових і б/в автомобілів, що продаються дилерськими компаніями, іпотека

2 млн дол
.

Оскільки умови можуть змінюватися, будь ласка, зверніться до Міжнародної банківської групи за актуальною інформацією щодо програм «глобальної мобільності».

Наразі Bank of The West обслуговує і підтримує тисячі міжнародних клієнтів у 23 штатах. Почніть із заповнення «контактної форми» і дозвольте Bank of the West зробити решту.

Більше інформації про Bank of the West читайте за посиланням.

Поділитися сторінкою: