30.08.2019

Нові правила видачі готівки через касу банку

UKRSIBBANK BNP Paribas Group – частина однієї з найбільших міжнародних фінансових груп з вересня 2019 року вводить нові правила видачі готівки через касу банку для клієнтів Корпоративного бізнесу та СМБ відповідно до українського законодавства та високих міжнародних стандартів.

При знятті у касі банку суми, що дорівнює чи перевищує 150 тисяч гривень або еквівалент даної суми в іноземній валюті, клієнти мають надавати інформацію та/або документальне підтвердження щодо джерел походження коштів, їх цільового призначення та економічної суті майбутньої касової операції. Плануючи зняття готівки, клієнти можуть надати усі дані заздалегідь — максимум за 10 календарних днів до запланованої дати зняття.

Ключовий принцип діяльності UKRSIBBANK – прозора робота, проведення безпечних операцій для усіх клієнтів. Впроваджуючи нові правила, банк прагне відповідати світовим стандартам у сфері запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму і розповсюдження зброї масового знищення та корупції. Одним з таких стандартів є вивчення джерел походження коштів та цілей використання готівки.

Відповідальність та етичність ведення бізнесу — головні цінності нашого банку, якому довіряють майже

2 млн
клієнтів. UKRSIBBANK неодноразово визнавався надійним, відкритим, прозорим та професійним банком у міжнародних та українських рейтингах.

Поділитися сторінкою: