28.05.2020

Онлайн онбордінг для нових клієнтів UKRSIBBANK

У травні UKRSIBBANK BNP Paribas Group запропонував потенційним клієнтам можливість відкрити банківський рахунок онлайн через інтернет-платформу UKRSIB online та отримати платіжну картку — New card з кешбеком 5% за покупки в Інтернет. Вже понад 5000 потенційних клієнтів завантажили додаток, а кілька сотень — отримали платіжні картки.

«Перевага онлайн онбордингу особливо актуальна сьогодні в умовах карантину, коли зручні безготівкові та безконтактні платежі є найкращим та безпечним рішенням, — підкреслив Костянтин Лежнін, Заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — UKRSIBBANK активно розвиває безготівкову економіку України та робить послуги платіжними картками доступними для всіх. Впровадження актуальних функцій у нашому інтернет-банкінгу UKRSIB online дозволяє нам, з одного боку, збільшити клієнтську базу. А з іншого — підвищити рівень NPS клієнтів, оскільки ми спостерігаємо активний попит на якісні безготівкові платежі».

Так, за даними НБУ, у першому кварталі 2020 року кількість безготівкових операцій, порівняно з аналогічним періодом 2019 року, зросла на 24,5%, а сума — на 15,6%.

Аби замовити картку та отримувати кешбек Вам знадобиться лише 10 хвилин у додатку UKRSIB online, що можна завантажити як у App Store, так і Google Play, поставити позначку «новий клієнт», надати фотографію документів (паспорт та ІПН) та заповнити коротку онлайн-анкету. Зазначимо, що вже зараз банк розроблює можливість доставки карт за обраною клієнтом адресою.

Кешбек у розмірі 5%, на 12 місяців з моменту оформлення картки.

Поділитися сторінкою: