25.09.2019

«Срібна монетка»: UKRSIBBANK за рівні можливості для дітей з синдромом Дауна

180 тис грн зібрав UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами за 10 тижнів акції «Срібна монетка» — спільної ініціативи банку та Всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

Десятий проект спрямований на поліпшення якості життя дітей та молоді з синдромом Дауна, що відповідає цілям сталого розвитку ООН. Разом зі своїми клієнтами банк збирає кошти на створення якісних умов для допрофесійної підготовки молоді із синдромом Дауна.

«Справа всього життя — це поклик серця, який часто нас знаходить через певні життєві обставини, в яких ми опиняємось, від яких кожен з нас не може бути застрахований. Спочатку ми слухаємо свою інтуїцію і йдемо наче в темноті навпомацки, потім ми опираємося на чийсь досвід, а потім роздивляємося, що відбувається у світі. — розповіла Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій, Голова Благодійного фонду UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Ось чому так важливо розповсюдити успішний досвід реалізації кращих умов для людей з особливостями адаптації у колективі. І тим самим створити рівні можливості для розкриття талантів та професійної реалізації дітей з синдромом Дауна, які вже стали дорослими та прагнуть самостійності».

Мета цьогорічної «Срібної монетки» у тому, щоб розробити методології та поширити кращі практики профорієнтації людей з синдромом Дауна.

Кожен бажаючий може підтримати ініціативу, зробивши «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з майже 300 відділень UKRSIBBANK або перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» в один клік через iPay.ua.

Акція «Срібна монетка» триватиме до 15 жовтня 2019 року.

Поділитися сторінкою:

| 1.177 сек. | SQL -578 | 32.89MB