05.02.2018

UKRSIBBANK обрав Голову Спостережної Ради

Франсуа Бенароя змінив Жан-Поля Сабе на посаді Голови Спостережної Ради UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Таке рішення було ухвалено на позачергових загальних зборах акціонерів, що відбулися 2 лютого 2018 року.

Франсуа Бенароя має великий міжнародний досвід роботи у Групі BNP Paribas. Наразі він відповідає за розвиток бізнесу Групи у Польщі, Туреччині та Україні. Раніше Франсуа три роки працював у Польщі на посаді Голови Інтеграції, а також Голови роздрібного банкінгу у BGZ BNP Paribas. У 2008-2011 роках він керував напрямком роздрібного бізнесу в UKRSIBBANK. Як сказав Франсуа Бенароя: «Мені особливо приємно знову працювати з UKRSIBBANK. Я впевнений в успішному майбутньому нашого банку та його здатності досягати високих позитивних результатів. UKRSIBBANK й надалі слідуватиме стратегії підтримки української економіки і продовжуватиме надавати кращі продукти та послуги для наших клієнтів, використовуючи унікальні можливості групи BNP Paribas, яка працює у 75 країнах».

Жан-Поль Сабе очолював Спостережну раду UKRSIBBANK з квітня 2013 року та продовжить свою міжнародну кар’єру у складі Групи. Жан Поль Сабе підкреслив: «Мені було дійсно цікаво працювати з UKRSIBBANK та бути частиною трансформації одного з найбільших українських банків. Я хочу подякувати усім співробітникам UKRSIBBANK за їх роботу та відданість нашим клієнтам. Я щиро бажаю UKRSIBBANK та його співробітникам усього найкращого у подальшому розвитку у рамках Групи BNP Paribas».

Також на зборах акціонерів було обрано Членів Спостережної Ради.

Таким чином, наразі Спостережна Рада UKRSIBBANK BNP Paribas Group має таку структуру:

Франсуа Бенароя Голова Спостережної Ради

Домінік Меню Член спостережної ради,

Генрі Расселл Член спостережної ради,

Жан Марк Бюрезі Член спостережної ради,

Філіп Агіньє Член спостережної ради,

Даніель Астро Член спостережної ради,

Бертран Бар’є Член спостережної ради,

Олів’є Бомсель Член спостережної ради.

Поділитися сторінкою:

| 1.343 сек. | SQL -574 | 32.93MB