27.05.2020

UKRSIBBANK – один з кращих роботодавців у сфері фінансових послуг

UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшов у ТОП-3 кращих роботодавців фінансового сектору України за підсумками незалежного дослідження привабливості роботодавців Randstad Employer Brand Research.

Вже майже два десятиліття Randstad проводить дослідження привабливості бренду роботодавців, вивчаючи та аналізуючи настрої працівників по всьому світу. Цього року понад 185 000 респондентів у 33 країнах світу склали рейтинг ключових критеріїв вибору роботи і оцінили більш 6100 компаній-роботодавців, що сукупно охоплює 75% світової економіки.

Українське дослідження у 2020 році об’єднало 7861 українців віком від 18 до 65 років. В опитуванні взяли участь як працевлаштовані представники різних галузей і посад, так і ті, хто зараз у процесі пошуку роботи. Всього в Україні оцінили 150 найбільших роботодавців з основного списку: 75 українських і 75 міжнародних компаній.

Ключовими критеріями оцінки стали: фінансова платоспроможність, застосування провідних технологій, відмінна репутація, гарантії зайнятості, кар’єрне зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера, баланс між роботою та особистим життям, приваблива заробітна плата та соціальний пакет.

«UKRSIBBANK прагне створити краще місце для роботи, що відкриває простір для можливостей кожного співробітника, — каже Наталя Галунко, начальник Департаменту менеджменту персоналу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Цього року UKRSIBBANK уперше брав участь у дослідженні Randstad Employer Brand Research і висока оцінка свідчить про те, що наша робота знаходить відгуки у зовнішній аудиторії».

Нагадаємо, що у 2020 році Міжнародний Інститут Top Employer визнав UKRSIBBANK кращим роботодавцем у Європі та Україні.

Поділитися сторінкою:

| 1.134 сек. | SQL -580 | 33.44MB