16.01.2015

УкрСиббанк перерахував понад 300 тисяч грн на потреби дітей із синдромом Дауна

За результатами благодійного проекту «Срібна монетка» у 2014 році УкрСиббанк BNP Paribas Group перерахував понад 300 тисяч грн на рахунок всеукраїнської благодійної організації «Даун Синдром».

На зібрану в 2014 році суму організація провела:

  • 4 регіональних семінари для 210 спеціалістів та понад 20 батьків із 17 регіонів України;
  • 62 психологічні консультації;
  • 19

    онлайн-консультацій
    ;
  • 38 первинних консультацій для нових сімей;
  • 20 терапевтичних батьківських груп;
  • 137 консультацій кінезотерапевта.

Крім того, 71 сім’я отримала підтримку в групах раннього супроводу (0–2 роки). На зібрані кошти також було створено та розіслано батькам 28 пакетів первинної інформації, здійснено 8 виїздів у пологові будинки до нових сімей, розроблено та надруковано 4 000 екземплярів буклетів для пологових будинків, перинатальних центрів і жіночих консультацій, передано 180 екземплярів літератури майже двом десяткам пологових будинків і пологостимулювальних закладів.

Завдяки підтримці УкрСиббанку благодійна організація «Даун Синдром» взяла участь у

6-му
Конгресі неонатологів України і в розробці клінічного медичного протоколу по синдрому Дауна при МОЗ України.

«За більш ніж п’ять років існування проекту «Срібна монетка» нам не лише вдалося зібрати кілька мільйонів гривень для дітей та їхніх батьків, таким чином якісно змінивши життя цих людей. Найважливіше наше досягнення — це зміни у ставленні суспільства до дітей з синдромом Дауна, — пояснює Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Ми сподіваємося, що змогли мотивувати людей до зміни свого ставлення до «сонячних» дітей».

У рамках проекту УкрСиббанк щоквартально перераховує на рахунок організації «Даун Синдром» 1% від суми усіх розрахунків, здійснених нашими клієнтами з використанням карток «Срібна монетка».

Поділитися сторінкою: