01.07.2014

УкрСиббанк почав випуск безконтактних карток з технологією MasterCard PayPass — покупки в один дотик!

Шановні клієнти!

Радо повідомляємо, що УкрСиббанк почав випуск карток з можливістю проведення безконтактних платежів за допомогою технології MasterCard PayPass.

Наразі УкрСиббанк пропонує оформити картку MC Corporate PayPass в рамках таких тарифних планів:

Технологія PayPass дозволяє здійснювати оплату у торгово-сервісних точках представницьких, господарських та інших витрат, пов’язаних з бізнес-діяльністю підприємства, в один дотик. Достатньо просто піднести картку на кілька сантиметрів до зчитувального пристрою і оплата буде здійснена практично миттєво.

Крім того, для більшої швидкості й комфорту розрахунків покупки на суму до 100 грн (включно) не потребують введення ПІН-коду або підпису на чеку.

Оформіть картку MasterCard Corporate PayPass — сплачуйте швидше!

Оцінити зручність, швидкість і безпеку безконтактних розрахунків Ви зможете у 63 країнах світу, в більш ніж 2 100 000 торгових точках. В Україні картки PayPass приймають понад 25 000 магазинів та ресторанів по всій країні (мережа торгових точок з терміналами PayPass розширюється дуже швидкими темпами). А наявність магнітної стрічки та чипа також забезпечить прийом карток MasterCard PayPass у будь-яких платіжних терміналах.

Детальніше з інформацією про технологію PayPass Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до відділень УкрСиббанку або за телефонами інформаційно-довідкової служби (StarContact):

  • 0 800 505 800 (безкоштовно в межах України);
  • 380 44 590 06 90 (для міжнародних дзвінків).

Поділитися сторінкою:

| 1.368 сек. | SQL -578 | 33.05MB