07.10.2015

УкрСиббанк відкрив новий контакт-центр у Полтаві

6 жовтня УкрСиббанк BNP Paribas Group відкрив двері нового контакт-центру в Полтаві, який значно полегшить надання високоякісної інформаційної підтримки для 2,3 млн клієнтів банку по всій Україні.

«Щомісяця до контакт-центру УкрСиббанку надходить більше 450 тис. дзвінків і близько 12 тис. заявок по споживчому кредитуванню, — говорить Тетяна Чеховська, начальник Полтавського регіонального управління контакт-центру УкрСиббанку BNP Paribas Group. — Щодня ми вдосконалюємо сервіс і культуру обслуговування. Підтвердження тому — величезна кількість престижних нагород, яких удостоєний наш контакт-центр як на національному, так і на міжнародному рівні».

Раніше контакт-центр УкрСиббанку двічі, в 2011 і 2013 роках, визнавався кращим контакт-центром середнього розміру (до 200 операторів) у країнах СНД і Східної Європи за результатами престижного міжнародного рейтингу колл-центрів «Кришталева гарнітура».

Дотримуючись стратегії планомірного розширення та підвищення якості обслуговування клієнтів, УкрСиббанк продовжує розвиватися, і свідчення тому — 90 нових робочих місць для молодих спеціалістів в успішній міжнародній компанії.

Поділитися сторінкою: