10.09.2018

UKRSIBBANK вітає з Днем українського кіно

Ось вже 100 років міжнародна фінансова група BNP Paribas, головний акціонер UKRSIBBANK, підтримує кінематограф. Фактично кожен другий фільм у Франції має пряму або опосередковану підтримку BNP Paribas. При цьому Група бере участь на всіх етапах: виробництво, прокат і розповсюдження.

Наприклад, минулого року, BNP Paribas підтримав режисера Люка Бессона і його проект «Валеріан і місто тисячі планет». На етапі виробництва цього фільму фанати різних країн занурилися у світ Валеріана, зазирнувши за лаштунки. На запрошення BNP Paribas близько 400 людей, у тому числі з України, відвідали знімальний комплекс у Парижі. Вони спостерігали за зйомками і монтажем фільму Люка Бессона. Уже традиційно BNP Paribas — партнер ряду кінематографічних фестивалів: Церемонія Сезар, фестиваль імені братів Люм’єр в Ліоні, Каннський фестиваль і багато інших.

В Україні UKRSIBBANK як частина Групи також підтримує кінематограф. Зокрема банк є постійним партнером кінопрограми Французької весни. Цьогорічний акцент фестивалю був зосереджений на співпраці світових та вітчизняних майстрів, що в майбутньому зможуть продовжити плеяду відомих українських імен. Адже, українське кіномистецтво вже не можна уявити без Олександра Довженко, Івана Кавалерідзе, Марка Донського, Серзі Параджанова, Леоніда Бикова, Леоніда Осика, Івана Миколайчука, Богдана Ступки.

«Кіно — це потужна сила у руках митця, що може здійняти вихор почуттів, спонукати до дії чи навпаки вимагатиме безмовного діалогу з собою. Нам пощастило жити в епоху, коли починає творення історія українського кіномистецтва, — розповіла Яніна Ольховська, Начальник Служби бренду і комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Ми пишаємося більш ніж 100-річною історією співпраці BNP Paribas з кінематографом. І на теренах нашої країни продовжуємо шанувати цінності Групи, співпрацюючи з акторами, що мають теж історично важливий вплив на сучасність, оперуючи досвідом цілих акторських поколінь».

Група BNP Paribas прагне бути двигуном інновацій і реалізовувати сміливі дії. Банк допомагає творцям втілити їх грандіозні амбіції на міжнародному рівні.

Ми вітаємо всіх кіноманів і тих, хто в умовах сучасності творить нову історію кіномистецтва!

Поділитися сторінкою: