16.10.2020

Важлива інформація про зміну номерів рахунків фізичних осіб, які проводять незалежну професійну діяльність

UKRSIBBANK BNP Paribas Group повідомляє своїм клієнтам — фізичним особам, які проводять незалежну професійну діяльність — про зміни, які відбудуться з 01.11.2020 року для користувачів рахунків 2620.

UKRSIBBANK нагадує, що 1 листопада 2020 відповідно до вимоги постанови НБУ №123 від 20.08.2020 року у зв’язку зі змінами в бухгалтерському обліку банків банк здійснює закриття рахунків 2620 фізичних осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та відкриття нових рахунків на балансовій групі 2621 у гривні (можливість роботи з рахунками іноземній валюті буде реалізовано пізніше, про що буде повідомлено додатково).

UKRSIBBANK звертає особливу увагу на важливу інформацію щодо ПОПОВНЕННЯ ГОТІВКОЮ РАХУНКІВ 2621:

  • внесення готівки на такі рахунки з 01.11.2020 можливо лише у касі відділень UKRSIBBANK BNP Paribas Group;
  • у банкоматі з можливістю приймання готівки опція поповнення рахунків готівкою 2621 тимчасово не доступна до її технічної реалізації.

Клієнтам UKRSIBBANK — фізичним особам, які проводять незалежну професійну діяльність — користуючись рахунком 2620, необхідно враховувати зміни, які відбудуться з 01.11.2020. Для детальної інформації переходьте за посиланням.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group гармонізує український платіжний простір з європейським і використовує міжнародний номер банківського рахунку IBAN. Це унікальний ідентифікатор вашого власного банківського рахунку, який містить майже все, що потрібно для ідентифікації країни, банку та вашого точного рахунку всього в декількох номерах. Для того, щоб дізнатися нові реквізити, UKRSIBBANK рекомендує уточнити новий номер рахунку у персонального менеджера. У разі виникнення запитань зверніться, будь ласка, на інформаційну лінію банку.

Поділитися сторінкою: