21.11.2019

«Я буду Вам другом»: UKRSIBBANK підтримав виставку «Біг» у Музеї Михайла Булгакова

UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримав виставку «Біг» у літературно-меморіальному музеї імені Михайла Булгакова, що відкривається сьогодні — 21 листопада з нагоди іменин Майстра — дня Михайла.

Тема подорожі, бігу, еміграції є наскрізною у творчості та житті Майстра. З одного боку, особиста мрія побачити інші світи, любов до географії та мандрів, яка так й залишилася мрією. З іншого, бажання втекти від радянської дійсності туди, де є свобода та творча незалежність. Потім ці два бажання стануть двигунами художнього світу Майстра, де поруч існуватимуть реальні країни та інші виміри.

Назва виставки співзвучна з п’єсою Михайла Булгакова «Біг», де письменник розповідає про еміграцію людей, їх життя у чужих землях та тугу за Батьківщиною. Цей непростий шлях пройшли багато людей того часу, серед них і брати письменника Булгакова.

Ідея виставки — на прикладі родини Михайла Булгакова розповісти про життя людей однієї київської садиби. Адже будинок на Андріївському узвозі, 13 став останньою адресою Булгакових. Саме тут на другому поверсі велика родина мешкала, саме тут подеколи сходилися всі десятеро дітей — героїв цієї виставки, які готувалися до дорослого життя, втілення мрій, польоту, а не до бігу, і саме тут змінилося їх життя у буремні

1917–1919 роки
.

«Банк поділяє цінності, якими живе музей, — збереження культурної спадщини для майбутніх поколінь. Наша тривала дружба — довжиною більше ніж 10 років стала основою для низки меценатських та партнерських проектів, — підкреслила Яніна Ольховська, начальник Служби бренду та комунікацій UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Перефразовуючи Майстра, не посвідченням визначається банкір, а тим, як він робить свою справу».

Поділитися сторінкою: