All Inclusive Ultra

Зарплатний проект All Inclusive виправдовує свою назву. Адже при оформленні картки в межах даної пропозиції ви отримуєте багато переваг, які пропонує UKRSIBBANK. Картки оформлюються для нарахування зарплати та інших виплат.

Із пакетом будь-якого рівня ви можете:

Без комісій знімати готівку з рахунку в гривні в банкоматах UKRSIBBANK та банкоматах інших українських банків

Відкрити картковий рахунок у гривні, євро та доларах

Отримати окрему картку Masterсard чи Visa до кожного рахунку

Керувати рахунками 24/7 через інтернет-банкінг UKRSIB online

Оформити медичне страхування в Україні та страхування для мандрівників

Активовувати рахунок в UKRSIB online

Додаткові привілеї:

 • Платити комісію за обслуговування пакету щомісяця чи раз на рік - як вам зручно

 • Віртуальні картки безкоштовно Миттєва активація карток

 • Накопичуйте бали за розрахунки карткою у програмі ЕКСТРА більше, які надалі зможете обміняти на товари з каталогу або повернути кошти на свій рахунок.

 • Страхування майна власника платіжної картки FINPROTECT

Як оформити картку

 • 1

  Заповнення заявки

  Онлайн або у відділення

 • 2

  Підписання договору

  У відділенні банку UKRSIBBANK

 • 3

  Картка у відділенні банку

  Картка буде чекати на вас у відділенні

Тарифи обслуговування:

Відкриття Рахунку UAH

Безкоштовно

Відкриття карток в USD, EUR

+

Щорічна комісія за розрахунково-касове обслуговування (РКО)

1394 грн

Щомісячна комісія за розрахунково-касове обслуговування рахунків (РКО)

0 грн*
При здійсненні торгових операцій на суму більше 5 тис. грн в місяць

Поповнення карткового рахунку UAH:
– Готівкою
– Безготівкові зарахування коштів

 • Безкоштовно
 • 0,9 %

Розрахунки карткою за товари/послуги

Не тарифікується

Перерахування коштів за реквізитами IBAN на рахунки в будь- які банки

Безкоштовно

Переказ коштів з картки на карту UAH:
– UKRSIBBANK
– Інші банки

 • Безкоштовно
 • 1 %

Отримання готівки в банкоматах UKRSIBBANK та в мережі банкоматів компанії «Євронет Україна»

Безкоштовно

У разі наявності сумарного мінімального залишку на накопичувальних рахунках в межах пакетної пропозиції більше еквіваленту 150 000 грн, АБО сумарного залишку на активних депозитних рахунках більше еквіваленту 150 000 грн, АБО об’єму торгових операцій по картковому рахунку більше 5 000 грн в місяць. В іншому випадку 150 грн в місяць.

Договір та правила

Договір обслуговування ЗКП Договір – анкета про відкриття та обслуговування (Кредитна картка з пільговим періодом в рамках ЗКП) Договір – анкета про відкриття та обслуговування (Кредитна картка з пільговим періодом в рамках ЗКП - англ версія) Додаткова угода Заява – індивідуальна угода на підключення додаткових послуг у рамках зарплатних пакетів All Inclusive та/або оформлення платіжної картки з кредитом «Кредитна картка» Правила обслуговування виплати заробітної плати та інших виплат співробітникам Клієнта (укр. версія) Правила обслуговування виплати заробітної плати та інших виплат співробітникам Клієнта (англ. версія) Інформаційне повідомлення щодо зміни правил обслуговування Інформаційно-правове повідомлення про ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг»

Документи

Повна версія тарифів на обслуговування зарплатних проєктів в рамках тарифного плану All Inclusive Істотні характеристики пакетних пропозицій All Inclusive Порядок отримання готівки по картці у банкоматі та відділенні банку Правила користування карткою при оплаті послуг у готелях Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон за програмою «Medium» Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон за програмою «Black Edition» Договір добровільного медичного страхування за програмою «Жити здорово» Правила користування карткою при оплаті товарів та послуг у торговельній мережі Правила використання платіжної картки у мережі Інтернет Перелік документів для відкриття поточного рахунку фізичній особі Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон за програмою «Medium+» Договір добровільного медичного страхування за програмою «Пульс» Інформація про кредитні бюро

Поширені питання

 • Чи можу я оформити картку з лімітом, якщо я не клієнт банку?

  Скористайтеся унікальною пропозицією «2-в-1» та отримайте картку з лімітом1 одночасно з оформленням кредиту на товар у магазинах-партнерах Comfy, Rozetka, Епіцентр, Ашан. Пропозиція розповсюджується також на інтернет-магазини!

  1 — картка з лімітом надаєтся клієнтові за результатом оцінки кредитоспроможності позичальника.

 • Що буде з моєю кредитною карткою при звільненні / скороченні? Як гасити борг по кредитній картці?

  Ваша кредитна картка не блокується, ліміт овердрафту (кредитний ліміт) на ній не анулюється. Ви можете продовжувати користуватися кредитною карткою з урахуванням того, що у разі невикористання пільгового періоду, розмір комісії за обслуговування заборгованості за овердрафтом буде підвищено. Всі інші тарифи, а також умови використання пільгового періоду, не змінюються.

  Також зауважте, що при зміні тарифного плану вашого карткового рахунку з зарплатного на звичайний, буде припинено автоматичне перераховування суми обов’язкового платежу на рахунок кредитної картки, тому вам необхідно буде самостійно поповнювати її готівкою або безготівково.

  Суму щомісячного обов’язкового платежу можна дізнатися з виписки по картковому рахунку, а також у тексті SMS-повідомлення від UKRSIBBANK.

Всі питання
 • Чи можу я використовувати декілька карток в Apple Pay?

  Так. Ви можете додати до 12 різних карток на iPhone (модель 8 і вище) та Apple Watch (модель 3 і вище). Також ви можете додати до 8 карток на інші пристрої Apple

 • Що відбувається з зарплатною карткою при звільненні / скороченні?

  Не хвилюйтеся, ваша зарплатна картка не блокується, і можна продовжувати користуватися нею (розраховуватися в торговельній мережі або Інтернеті, знімати готівку тощо). При надходженні в банк інформації від підприємства про ваше звільнення / скорочення, ваш картковий рахунок буде переведено на тарифний план такого ж рівня, але не в рамках зарплатних проектів.

  Зверніть увагу, що тарифи будуть дещо відрізнятися від тих, за якими ви обслуговувалися раніше. Зокрема, можливе нарахування щомісячної комісії за обслуговування рахунків, але тільки у випадку, якщо на наступний місяць після вашого звільнення / скорочення ваш картковий рахунок у гривні буде поповнено більше ніж на 100 грн (готівкове або безготівкове поповнення вами або третіми особами). При цьому ви можете отримати знижку на оплату такої комісії:

  • для рівня Start — якщо у вас відкрито депозит в UKRSIBBANK, комісію за обслуговування карткового рахунку ви не сплачуєте!
  • для рівнів All Inclusive, All Inclusive Ultra, All Inclusive De Luxe — ви можете отримувати знижку різного розміру і навіть до 100% в залежності від:
   • cуми мінімального залишку на накопичувальних рахунках, або
   • суми залишку на депозиті / депозитах в UKRSIBBANK станом на останній робочий день місяця, або
   • суми торгових операцій, здійснених за допомогою платіжної картки UKRSIBBANK протягом календарного місяця.

  Знижки надаються, починаючи з наступного місяця після першого нарахування щомісячної комісії за обслуговування рахунків.

  З повними умовами даного тарифного плану ви можете ознайомитися за посиланням.

Поділитися сторінкою: